Xopero - Private Cloud Backup Free (up to 3 endpoints)

Niezawodna ochrona danych w oparciu o Xopero i serwer QNAP

 1. Lukasz_Xopero
  axopero.com_img_banners_main.

  Zamień QNAP-a w Xopero Backup Appliance
  Niezawodna ochrona danych w oparciu o Xopero i serwer QNAP​

  axopero.com_img_management_center_banner.
  Odkryj doskonałe narzędzie do wygodnego i kompleksowego zarządzania backupem
  Xopero Backup Appliance wyposażone zostało w wyjątkową aplikację pozwalającą centralnie i zdalnie administrować wszystkimi procesami backupu.

  Zarządzaj centralnie!
  Możesz kontrolować wszystkie wykonywane procesy backupu na stacjach roboczych, komputerach osobistych i serwerach podłączonych do dysku sieciowego QNAP. Otrzymujesz również możliwość zdalnej konfiguracji wszystkich procesów oraz monitorowania ich poprawności.

  Proste zarządzanie!
  Możesz bardzo łatwo zarządzać kontami użytkowników. Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć nowych użytkowników i edytować istniejących.
  axopero.com_img_slider_slider_cm_user_management.

  Pełen monitoring!
  Otrzymujesz pełną informację o wszystkich wykonywanych backup-ach użytkowników. Możesz sprawdzić, czy na urządzeniach została włączona opcja zdalnego zarządzania, czy sesje backupu są aktywne oraz czy backup jest aktualnie wykonywany.
  axopero.com_img_slider_slider_cm_host_management.

  Dostęp do dziennika zdarzeń!
  Kontroluj wszystkie błędy aplikacji, ostrzeżenia oraz komunikaty o działaniach wykonanych prawidłowo.
  axopero.com_img_slider_slider_cm_user_logs.


  Czym jest Xopero Backup Appliance?
  axopero.com_img_qnap_architecture.

  Czym jest dokładnie Xopero?
  To dedykowane rozwiązanie do backupu i przywracania danych dla dysków sieciowych marki QNAP.

  Twoja prywatna chmura backupu.
  Xopero po zainstalowaniu na urządzeniu QNAP, tworzy kompletne rozwiązanie do zabezpieczania krytycznych danych. Dzięki niemu zbudujesz bezpieczne środowisko backupu w firmie.

  Kompleksowe zarządzanie
  Możesz centralnie i zdalnie zarządzać backupami, monitorować ich poprawność i dokonywać konfiguracji kont i aplikacji zainstalowanych na stacjach roboczych i serwerach w firmie.

  Dlaczego warto wybrać Xopero Backup Appliance?
  Pełna ochrona danych w jednym rozwiązaniu
  Bezpieczna kopia zapasowa plików i redukcja do minimum ryzyka utraty danych ze wszystkich urządzeń podłączonych do QNAP-a.

  Błyskawiczny dostęp do danych
  W przypadku awarii jednego z komputerów czy serwera, nie musisz obawiać się, że praca w Twojej firmie stanie w miejscu.

  Duża pojemność przechowywania
  Dyski QNAP to idealne rozwiązanie do przechowywania kopii zapasowych. Ich pojemność sprawia, że możesz zabezpieczyć duże ilości kluczowych informacji dla swojego biznesu.

  Wygodne zarządzanie
  Możesz z jednego miejsca konfigurować wszystkie procesy backupu, w całej strukturze firmy.

  Pełna kontrola
  Trzymasz rękę na pulsie dzięki możliwości kontroli wszystkich wykonywanych procesów backupu na każdym urządzeniu, podłączonym do dysku QNAP.

  Oszczędność zasobów
  Pełna automatyzacja sprawia, że proces backupu odbywa się bez zbędnego angażowania pracowników. Strategia ochrony danych w firmie jest w pełni zoptymalizowana.

  Kto może skorzystać z rozwiązania?
  Dzięki kompleksowemu podejściu do kwestii zabezpieczania danych, Xopero znalazło uznanie w sektorze MŚP, administracji publicznej oraz wśród klientów korporacyjnych. Od września również użytkownicy posiadający mniejsze potrzeby, którzy jednak poszukują profesjonalnego narzędzia do backupu danych, będą mogli skorzystać z darmowej wersji programu. W QNAP App Center zadebiutuje Xopero Freemium pozwalające na kompleksowe zabezpieczenie trzech endpointów.

  Dlaczego Xopero z QNAP?
  1. Brak dodatkowego sprzętu
  Nie musisz wdrażać rozbudowanej infrastruktury. QNAP NAS i Xopero to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć wygodnie zarządzać kopiami zapasowymi.

  2. Łatwa instalacja
  Zainstalowanie i uruchomienie Xopero na urządzeniu QNAP trwa zaledwie kilka minut, co więcej jest łatwe w konfiguracji i użyciu.

  3. Wszystko w jednym
  Zintegrowane rozwiązanie, na które składa się bezpieczne przechowywanie danych, automatyczny backup oraz system centralnego zarządzania.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Odrzuć powiadomienie.