Download [Beta] QTS 4.0.1 Build0527 | ARM & x86 [Leak/Non-Official]

Kurcze nie kumacie ? To jest kazdy plik wideo jaki mam na kompie. Co mam wam wrzucić cały film ? Przecież każdy z Was może spróbować włączyć sobie jakikolwiek plik / film i otworzyć go za pomocą DLNA.

@ShOcK

Zapuść sobie film przez DLNA i napisz czy coś Ci przerywa, buforuje, tnie. Przetestuj na kilku filmach.

Może to jest tez wina indywidualnego instalowania firmwera. Każdy ma inny sprzęt i z tego co widzę każdy ma inne dolegliwości w swoim Qnapie. Ale warto tez to zweryfikować.
 
Kurcze nie kumacie ? To jest kazdy plik wideo jaki mam na kompie. Co mam wam wrzucić cały film ? Przecież każdy z Was może spróbować włączyć sobie jakikolwiek plik / film i otworzyć go za pomocą DLNA.

@ShOcK

Zapuść sobie film przez DLNA i napisz czy coś Ci przerywa, buforuje, tnie. Przetestuj na kilku filmach.

Może to jest tez wina indywidualnego instalowania firmwera. Każdy ma inny sprzęt i z tego co widzę każdy ma inne dolegliwości w swoim Qnapie. Ale warto tez to zweryfikować.


Sprawdzone na moim nasie film full hd przez beta DLNA TV Samsung , nic się nie przycina zero buforowania , przyznam że było buforowanie jak dodałem folder z filmami , to musiał sobie je prze konwertować i nie mówię tutaj o skanowaniu biblioteki , po skończeniu tego tego konwertowania wszystko chodzi bez najmniejszego zarzutu i nie trzeba wyłączać żadnych funkcji typu "transkodowanie".


Po dodaniu filmu np do folderu udostępnionego przez DLNA trzeba wejść w bibliotekę multimediów i potem ustawienia i skanuj teraz i po zrobieniu tego żaden film się nie tnie , widocznie skanowanie w czasie rzeczywistym nie jest dopracowane lub ewentualnie dodać żeby skanowało raz dziennie o danej godzinie , skanowanie jednego filmu trwa 20-30 sek więc nawet jak jest napis że gotowe to nie znaczy że ten film się już zeskanował , najlepiej chwile odczekać.
 
  • Wow
Reakcje: Silas Mariusz
Z centrum aplikacji zainstaluj i uruchom paczkę Optware. Za pomocą PuTTY zaloguj się na serwer używając konta 'admin'.
Zainstaluj i uruchom htop aby zobaczyć co dokładnie przeciąża serwer:
Bash:
ipkg install htop
htop
 
  • Lubię to
Reakcje: QNAP

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. utylizacja procesora