Pomoc BitTorrent Sync przydział folderów

taliban

Nowy użytkownik
Noobie
28 Luty 2015
7
1
3
37
QNAP
TS-x31
Ethernet
10 Mbps
Witam ponownie,
Zainstalowałem na Qnap 231 BitTorrent Sync jak polecił jeden z użytkowników.

Mam Bittorrent na Qnap oraz na komputerze.
Dodaje foldery za pomocą kodu z Qnap wszystko działa ok. Ale jak mam folder na komputerze ( zainstalowany BitTorrent sync w wersi beta -> najbardziej aktualna dostępna) to w aplikacji Bittorrent sync jest opcja skopiowania tego kodu i udostępnienie komuś dalej odznaczanie opcji Show "copy key" nic nie daje.
Może ma ktoś pomysł lub doświadczenie jak zabezpieczyć tą opcje przed kolejnym udostępnieniem?
 
to w aplikacji Bittorrent sync jest opcja skopiowania tego kodu i udostępnienie komuś dalej odznaczanie opcji Show "copy key" nic nie daje.
Może ma ktoś pomysł lub doświadczenie jak zabezpieczyć tą opcje przed kolejnym udostępnieniem?
Nie używam tej aplikacji, ale również nie rozumiem co ma związek Show "copy key" nic nie daje od udostępniania dalej...
Zaraz zainstaluje BT Sync i sam zobacze...
 
to w aplikacji Bittorrent sync jest opcja skopiowania tego kodu i udostępnienie komuś dalej odznaczanie opcji Show "copy key" nic nie daje.
Może ma ktoś pomysł lub doświadczenie jak zabezpieczyć tą opcje przed kolejnym udostępnieniem?
Nie używam tej aplikacji, ale również nie rozumiem co ma związek Show "copy key" nic nie daje od udostępniania dalej...
Zaraz zainstaluje BT Sync i sam zobacze...
Chodzi o to że w programie na PC oraz w NAS istnieje opcja wyłączenia tego KEY który kopiujemy by bezproblemowo się uwierzytelnić. Chciałbym usunać opcję udostępniania powtórnego za pomocą tego kodu z poziomu PC. W sofcie nie widzę takiej opcji;/
 
upload_2015-3-2_0-14-14.png

W tej kwestii musiałbyś chyba pisać do producenta aplikacji na urządzenia zintegrowane.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz