Pomoc Domoticz

U

unr3al2

Guest
Cześć,
Ma ktoś zainstalowaną aplikację domoticz na qnapie i jaki posiada odbiornik RF??
Jak ze sterownikami ??

Znalazłem w internecie opis jak to zrobić ale ciekaw jestem czy komuś tutaj się udało.
 
@unr3al2
1. czy rfxcom 433 transmiter obsługuje kodowanie keeloq?
Wiem, że post stary ale znalazłem go przypadkiem. Z Keeloq jest problem bo transmisja jest kodowana, ale udało mi się to (keeloq) odpalić przy pomocy RFLink. Nie da się wysyłać niestety, da się tylko odbierać sygnał wysyłany np przez piloty. Testowałem piloty Elmes.

RFLink Gateway
 
Odświeżam trochę temat. Ponieważ mam jakiś sprzęt do z-wave który dostałem wraz z dwoma termostatami Danfoss. Chciałbym wiedzieć:
Do prócz zainstalowanego Domoticz na Q muszę mieć?
Czy będę potrzebował jakiś specjalny na USB Aeon Z-Stick?
Czy istnieje możliwość mieszać standaryzację urządzeń. Chodzi mi o to czy mogę podłączyć urządzenia z-wave oraz urządzenia od Xiaomi pod jednym dachem?
 
Odświeżam trochę temat. Ponieważ mam jakiś sprzęt do z-wave który dostałem wraz z dwoma termostatami Danfoss. Chciałbym wiedzieć:
Do prócz zainstalowanego Domoticz na Q muszę mieć?
Czy będę potrzebował jakiś specjalny na USB Aeon Z-Stick?
Czy istnieje możliwość mieszać standaryzację urządzeń. Chodzi mi o to czy mogę podłączyć urządzenia z-wave oraz urządzenia od Xiaomi pod jednym dachem?
W sumie ciekawe pytania (będę miał wkrótce podobne rozkminy)? Udało Ci się rozwiązać?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. domoticz