Pomoc Download Station 5 - zmiana statusu zakończonych zadań

sloma

Nowy użytkownik
Noobie
5 Maj 2018
4
0
1
35
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Cześć ! Jako nowa osoba na forum proszę o wyrozumiałość, mam nadzieję że wszystko ogarnąłem jak należy.

Zwracam się z prośbą pomocy w programie Download Station, a mianowicie chodzi mi o zmianę statusu z Zakończone na Wysyłanie. Wiem wiem że nie jesteście fanami tego softu ale nie mam zbyt długiej historii z użytkowaniem swojego qnapa, stąd to oprogramowanie służy mi jako moja pobieralnia. Wiem że istnieją inne klienty (transsmission, rTorrent) ale nie widzę ich w App Center więc nie wiem czy zostały wycofane, czy usunięte ?
Powracając do mojego problemu, czy ktoś z Was wie jak to ogarnać? czy jak DS stwierdzi że Zakończono to koniec (udostępniane przeze mnie pliki nie są widoczne w tym statusie..). Wiem że w opcjach można ustawić że udostępniany plik ma być zawsze lub przez określony czas (np 150%), jednak chodzi mi o zmianę statusu już pobranego i "zakończonego" pliku. Z góry dziękuję za pomoc i pomysły! pzzdr!

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0569 Build 20180501
Model serwera: QNAP TS-251
 

Załączniki

  • 2.JPG
    2.JPG
    17,6 KB · Wyświetleń: 66
  • 1.JPG
    1.JPG
    45,9 KB · Wyświetleń: 64
no główne zadanie ściąganie i wysyłanie. a Transmission jest jeszcze dostępny (wspierany) ? czy jedyna alternatywa to rTorrent. wygląda na trochę skomplikowanego w ustawieniu ten rTorrent...


a wracając do głównego pytania czy ktoś może wie jak zmienić status tych plików czy się po prostu nie da z powodu ułomności DS ?