Pomoc First boot area on the flash is corrupted ?

M

mariuszsal

Guest
Właśnie Qnap przywitał mnie dziwnymi komunikatami w logach
ai.imgur.com_EKHilST.png


Czy mam otwierać flachę na wieczór i studiować Qnap DOM reflash, czy w związku że sobie ją odzyskał otwierać flachę i odpalać XBMC ?
 
Czary mary, nadal ich nie ma.
Do czego służy ten przycisk (przywróc domyślnie udostępniane foldery) :)
ai.imgur.com_ylbTnUZ.png


Może tam skubaniec ukrył moje dane. Ręka drży przed kliknięciem bo szkoda danych. Nie chce mi się ich ponownie wgrywać.
 
W kwestii recovery @Silas Mariusz wyśpij się i za mnie. Mnie dziś z nienacka padł system w lapku i właśnie stawiam cały badziew od nowa bo jutro u klienta na 8:00 a nie ma czym pracować :-(
Uuuuu....
:-#
Ale Ty przecież ... ... w Applu przecież pracujesz. Apple się podobno nie psuje.

Czary mary, nadal ich nie ma.
Do czego służy ten przycisk (przywróc domyślnie udostępniane foldery) :)
8393.png


Może tam skubaniec ukrył moje dane. Ręka drży przed kliknięciem bo szkoda danych. Nie chce mi się ich ponownie wgrywać.
To tylko przywróci domyślne lokalizacje. Kliknij.
A po za tym, nawet jak format zrobiłeś to masz R-Studio: How-To - Odzyskiwanie danych oraz składanie macierzy RAID w PC/Win - R-STUDIO
Download: R-Studio
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba
Rozgryzłem dziada !!
Nie ma folderów w File Station jeśli zrobimy reset do fabrycznych ! Trzeba włączyć usługi/apk z nimi powiązanei i wyskakują jak grzyby po deszczu.

A ku.. pisałem o tym kiedyś do helpdesku to mi odpisali, że sprawdzili mój SN i jest na gwarancji..... więc mogę wysłać.
 
  • Lubię to
Reakcje: Paweł Tołoczko