Jak ustawic FTP..

roberttio

Nowy użytkownik
Noobie
10 Grudzień 2008
7
1
3
Witam..
staram sie uruchomic FTP w taki sposob , aby moj klient po zalogowaniu sie wszedl tylko do swojek "koperty", ale zawsze oprucz jego pokazuja sie wszystkie inne z servera... co i jak mam zrobic?? a moze sie nieda??

Z gory serdecznie dziekuje..

Saludos

model 509 pro soft- 2.1.0
 
Ok zalapalem ;-)
Udalo mi sie zrobic , ze wszystkie oryginalne karpety znikly i niepokazuja sie, ale te stworzone przezemnie po wejsciu na ftp pokazuja sie aczkolwiek jak nanie klikniesz , to informuje ze niema do niej dostepu... mozna to tak ustawic zeby te tez zniknely??

Gracias...
 
sorry ..
No wiec tak to umnie jest.. Qnap ma zalozne automatycznie przez system te koperty:
Public
Qdownload
Qmultimedia
Qusb
Qweb

Ja dolozylem nowe o nazwie "carpeta red" i "klient" we wszystkich kopertach dodalem nowego klienta ustawiajac ze ma zabronione wejscie do tych kopert za wyjatkiem tej nowej "klient". Poczym wchodze przez ftp i pokazuja mi sie dwie koperty jedna ta klienta i druga "carpeta de red" do ktorej niepozwala mi wejsc. reszta kopert po prost niepokazuje sie, moje pytanie to: dlaczego ta druga koperta zrobiona przezemnie i ustawiona tak jak te zrobione przez system niezniknela? tylko nadal sie pokazuje tyle ze bez prawa do jej otworzenia.. Chialbym aby ona takze zniknela..

Gracias