Pomoc Klient torenta ze specyficznymi funkcjami

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Yorgi

Passing Basics
Beginner
17 Sierpień 2016
15
2
3
31
QNAP
null
Ethernet
null
Cześć
W skrócie, nie udało mi się znaleźć informacji, ani tematu który by to poruszał.
Chodzi o klienta lub opcje w tych dostępnych (instalowałem już wszystko), który miałby możliwość nazwania katalogu tak jak ja bym chciał żeby się nazywał. Wszystkie klienty BT, nazywają katalog zgodnie z nazwą torenta, niestety.
Pytanie numer dwa, czy któryś z klientów jest w stanie po wskazaniu folderu zawierającego pliki (ale nie nazywającego się dokładnie tak samo) nie ściągać na nowo zawartości i tworzyć nowy podkatalog tylko sprawdzić i pliki i zacząć go seedować?
Niestety nie udało mi się znaleźć takiej funkcjonalności, na windowsowym (PC) utorencie mamy takie funkcje.
Ewentualnie jeżeli nie ma takiej możliwość to jakaś podobna alternatywa.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 0516 Build 20180315
Model serwera: QNAP TS-251A
 
Pytanie numer dwa, czy któryś z klientów jest w stanie po wskazaniu folderu zawierającego pliki (ale nie nazywającego się dokładnie tak samo) nie ściągać na nowo zawartości i tworzyć nowy podkatalog tylko sprawdzić i pliki i zacząć go seedować?
Niestety nie udało mi się znaleźć takiej funkcjonalności,
Rtorrent
 
Właśnie w rtorrencie nie byłem w stanie tego wymusić.

@Floyd, już sprawdzam Radarr, a jest jeszcze sonarr - rozumiem że polecasz Radarr tak? Czy coś ja pokiełbasiłem?
 
Zaraz to sprawdzę, ale w pierwszej kolejności się chyba zabije.
Nie mogę odpalić Radarr, wydaje mi się że mam zablokowany port 7878, niestety tak jak porty po uPnP porty się odlokowały tak ten nieszczesny nawet przez ręczne dodanie nic nie daje...
Macie jakiś pomysł na walkę z UPC?
upload_2018-3-29_22-57-27.png

upload_2018-3-29_22-58-36.png

upload_2018-3-29_22-59-24.png

Restart rutera od UPC nic nie daje.. nawet w fali załamania dodałem Nasa do DMZ... ta sama sytuacja. Jakieś pomysły?
 

Załączniki

  • upload_2018-3-29_22-59-5.png
    upload_2018-3-29_22-59-5.png
    2,8 KB · Wyświetleń: 70
Na 100%, ten film oglądałem już z 10 razy, ale gość instaluje ten dodatek, Radarr i po prostu go odpala. U mnie jest kicha, jakieś pomysły jeszcze? Adres jest dobry.
@Silas Mariusz Sprawdzone, faktycznie działa. Głupi ja nie odznaczyłem opcji "Nie dodawaj nazwy torenta do ścieżki", nie wiedziałem że to to. Dzięki
 
Restart był nie pomógł, teraz jeszcze przeinstalowałem qmono na wersję 5.10, nic nie pomogło. A czy się uruchamia? Hmm nie wiem jak to sprawdzić. W procesach go nie ma, uruchomić siłą też się nie da bo nic się nie dzieje. Jakieś pomysły?
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.