Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

TOmeKK

Passing Basics
Beginner
22 Sierpień 2014
14
4
3
63
QNAP
TS-x69L
Ethernet
1 GbE
Zdaję sobie sprawę, ze jest już kilka takich tematów, ale dotyczą innych Qnapów.

Nie działała mi klawiatura, potem pilot i przytrzymałem przycisk za długo....
Nie mam backupu ustawień.;(

Moje pytanie jest takie. Ale najpierw cytat:
To retrieve the old data after advanced system reset, create the same shared folders on the NAS and the data will be accessible again.

Wgrałem nowy soft QTS 4.1.

Zainstalowałem od nowa HD Station.

Po wejściu przez Qfindera do plików nie mam folderów, które były wcześniej jak: Multimedia -> Filmy, Seriale, Zdjęcia, Muzyka, Video, Inne - lub podobnie.

Czy możecie pomóc, skąd były te foldery? - ja ich tak nie nazywałem, z powyższego cytatu wynika, że jak odtworzę te foldery, to zapisane wcześniej pliki przed resetem będą widoczne.
Jeżeli sam mam je utworzyć to w którym istniejącym po instalacji folderze?
Nie znam się na linuksie.

Pozdr.

TOmeKK
 
Mariusz, w kompie widzę stare pliki, filmy, muzę, etc., ale z poziomu Qnapa (na TV ) nie ma tych plików. Folder Mulimedia jest pusty, restart nie pomaga.
pozdr.
Widać wszystkie pliki w folderze MDO_Data, nie w Mutlimedia, myślę, że wszystko OK teraz, dam znać jutro, wielkie dzięki za pooc, pieprzona to toshiba ma zwaloną klawiaturę i mnie koorwia na maxa, excuse moi,
Pozdr.
Tomek
Można napisać rozwiązane. Są stare foldery. Dzięki bardzo. (8)
Zainstalowały się "stare" wtyczki. Nie ma jednak przy nich nr wersji, wynika z tego, że jak będzie nowa wersja, nie będzie informacji o update.
Jeszcze jedno pytanie. Poprzednio - system przechodził w stand-by po wyjściu z XBMC, teraz jest możliwość wylogowania się całkowitego, jest ikona admin - po co to jest?

Pozdr.