Rozwiązany QNap Ts-453 + XBMC zamiast Apple TV + XBMC + Synology?

Dyskusja w 'HybridDesk Station (XBMC, ...) (HD_Station)' rozpoczęta przez użytkownika RemiFranek, 21 Listopad 2014.

Ładowanie...
Tagi:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dominikb

Dominikb Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    08:50
    Oceny:
    +3 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Poczytaj w instrukcji, dla mojego znalazłem w dokumentacji kod do wpisania na pilocie dla Windows Media Center (WMC).

Mam bardzo podobne wrażenia, najbardziej boli mnie zarządzanie wolumenami.

Myślałem o HS-251 ze względu na wygląd (HDMI powoduje, że urządzenie stoi koło sprzętu AV), ale chcąc więcej RAMu kupiłem TS-251 (białe strasznie razi).
    Ostatnio usłyszałem od jednego ze sprzedawców, że do HS-251 może włożyć i 8GB (jeśli to prawda to polecam - sprzęt super)

2. mariuszsal

mariuszsal Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Rozwiązanie Qnapa z XBMC jest sto razy wygodniejsze od kombinacji urządzeń wymienionych przez wątkotwórce. Im więcej pośredników w wymianie tym większa szansa że gdzieś się wywali (AppleTV, Synology .... i cholera wie co jeszcze).

A co do tematu pobocznego - tj Syno vs Qnap - to nie ma czego porównywać.
    Co prawda od niedawna się zachwycam QTSem bo wcześniej byłem dość aktywny w tej cukierkowej wizji świata via DSM, to już po tym krótkim okresie potwierdzam że QTS jest przyjeniejszy (przynajmniej od DSM 5.0 i wyżej).

Co mi się natomiast nie podoba:
    - Dublowanie funkcji w panelu sterowania !!! (tj kliknięcie otwiera okno aplikacji zewnętrznej)
    - Nie do końca poprawne i gramatyczne tłumaczenie na PL

PS
    Swego czasu nawet miałem na pronasie mała wymianę zdań z Panem Mariuszem na temat szeroko rozumianego Public Relations :D

• Lubię to! Lubię to! x 1
    • Piwo Piwo x 1
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.