Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

Wszedłem do Qnapa w zakładce APP Center nacisnąłem "zainstaluj ręcznie" ale niestety po chwili wyświetliła się informacja o błędzie i niemożliwości instalacji. Tak jest dla wersji 09 i 019. czy cos robię nie tak ?
 
Możliwe że w paczce nie jest poprawione że ma działać to dla Tej architektury ... gamonie ...
trzeba sprawdzić to z autorem paczki
 
Czy wiesz jak to zrobić ?
Mam jeszcze pytanie co do HDD. Chcę kupić coś 2Tb 2 szt. Co wybrać. Obecnie do qnapa wsadźIłem Segate 1,5Tb Greenlinie - nie są rekomendowane. Tylko do testów.
 
Ok a co poradzicie w sprawie instalacji squeezboxservera ?
 
Witam
Mam podobny problem, nie mogę zinstalować sqeezebox servera. W app center go nie ma, a kiedyś był. Czy ktoś mógłby pomóc, kupiłem qnapa specjalnie dla sqeeza, żeby słuchać muzyki i tylko do tego celu jest wykorzystywany.
Moj qnap to ts-269L
Z góry dzieki za odp.
 
Niestety , przy instalacji wyskakuje błąd "wrong architecture"
Pigers doradzisz coś???
 
z tego co widzę na forach angielskiego QNAPa to nie ma nowszej wersji, niż to co mamy u nas ... ale mam też wrażenie że z 269L ktoś też chciał LMS i nie zadziałało.
 
Na TS-412 poszło bez problemu i działa pięknie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Jeżeli jest ktoś z okolic Szczecina i potrafi zainstalować na TS-231 squeezboxserver. Stawam dobrą szkocką flaszkę.
W innym wątku na forum Sprzedam - Sprzedam TS-231 lub zamienię
@pigers zaproponował zainstalowanie paczki z podanego linku.
Czy instalacja jej to po prostu wybranie opcji "zainstaluj ręcznie " ? Czy może trzeba to inaczej zrobić.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
@kuba1961 - to NIE jest paczka QPKG dla QNAPa, to "zwykły" program który trzeba zainstalować na Linuxie.
 
Niestety nie jestem aż tak biegły w te klocki. Czy ktoś napisze (łopatologicznie) jak zabrać się do takiej instalacji.