Rozwiązany Super wolne wysyłanie plików na QNAP TS-453 PRO

Dyskusja w 'Podstawowe ustawienia systemowe' rozpoczęta przez użytkownika Damian9876, 8 Kwiecień 2015.

Ładowanie...
  1. Damian9876

Damian9876 Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Kraków
    Local Time:
    17:41
    Oceny:
    +4 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Ethernet:
    802.11g
    null 802.11g
    Tak, 32MB/s. Rozumiem różnicę między MB i Mb. Moja pomyłka w tym co napisałem wcześniej.
    Spróbuję jutro zrobić jakiś test z iPada, który na pewno ma inną kartę sieciową niż mój laptop. Może dostęp po wi-fi będzie lepszy.
    Dzięki wszystkim za wypowiedzi, doceniam to :)

2. Paweł Tołoczko

Paweł Tołoczko Enterprise Admin... Q's Architect

Miejscowość:
    Cork
    Local Time:
    16:41
    Oceny:
    +264 / 4 / -2
    Followers:
    3
    QNAP:
    TS-x70
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x70 1 GbE
    Zrob:
    1. pomiar ile innych sieci WiFi jest w sasiedztwie - czy przypadkiem nie uzywaja tgo samego kanalu co ty.
    a) w zaleznosci od wyniku zien kanal lub pozostan na istniejacym.
    upload_2015-4-8_23-20-13.

moja siec jest na 13 kanale, po odpaleniu programu w ciagu 1 minuty znalezione sieci. Kanal 1 niby atrakcyjny, ale wszystkie autobusy przejezdzajace pod oknem uzywaja wlasnie jego by rosylac darmowy internet .... wiec odpada.

2. Jak juz bedziesz na wolnym kanale w miare mozliwosci zobaczysz, ze predkosci WiFi poprawia sie znacznie.
    3. Zainwestuj w switch 1Gb + kable (zaoszczedzisz sobie nerwow).
    4. JEsli kable odpadaja, coz pozostaje lepszy router / AP + ewentualnie dodatkowa antena by wzmocnic sygnal, jezeli wspomniany wczesniej laptop daje rade, jak nie ... coz moze czas sie z nim rozstac, albo przerzucic sie na kabel.

Załączone pliki:

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.