Kawa i papierosy Testy XBMC 13.2.1 (non-public) dla TS-x70 & TS-x51/x53

Właśnie odpaliłęm i aż wstyd się przyznać na razie jestem pokonany :(
Jest inaczej. Począwszy od ikony na poczatku a skończywszy na ....... no własnie uruchomienie. Pięknie się odpala prosi na poczatku o usera i hasło po czym przechodzimy do kalibracji ekranu. Kalibrujemy kalibrujemy i kalibrujemy. kalibracja się nie kończy, nie da się z niej wyjść. Zapętla się i ciągle wraca :(
Na tym etapie wykonałęm restart xbmc. Po włączeniu ukazuje sie ekran z multimediami qts (zdjęcia, muzyka, wideo etc...) i na tm koniec. Działa jedynie regulacja głośności. Słychac klikanie więc pilot i klawiatura działają ale nie da się nic zrobić.
To jest etap na którym właśnie jestem. Walczę dalej. Na razie konsternacja w00t
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Pięknie się odpala prosi na poczatku o usera i hasło po czym przechodzimy do kalibracji ekranu. Kalibrujemy kalibrujemy i kalibrujemy. kalibracja się nie kończy, nie da się z niej wyjść. Zapętla się i ciągle wraca :-(
Ja naciskam Exit na pilocie i działa :D

Po włączeniu ukazuje sie ekran z multimediami qts (zdjęcia, muzyka, wideo etc...) i na tm koniec. Działa jedynie regulacja głośności. Słychac klikanie więc pilot i klawiatura działają ale nie da się nic zrobić.
To jest etap na którym właśnie jestem. Walczę dalej. Na razie konsternacja w00t
Wyłącz autorski skin QNAP'a. Nawet nie przyszło mi do głowy go używać.
 
Ja naciskam Exit na pilocie i działa :D
Ja naciskam EXIT i wychodzi po czym natychmiast wskakuje do kalibracji ponownie :-( Pełna reinstalka HD Station i XBMT - jest to samo :-(

Wyłącz autorski skin QNAP'a. Nawet nie przyszło mi do głowy go używać.
Mnie też nie ;) ale nie mam mozliwości jakichkolwiek zmian. Jak zmuszę (restartem xbmc po instalacji) aby się nie uruchamiała kalibracja to nie mogę ani pilotem ani klawiaturą zrobić czegokolwiek poza zmianą głośności i czasem uda się wyjść z programu.

Włąśnie wykonałem kolejną próbę. Efekt jest 100% powtarzalny.

Może na x70 potrzebna jest jakaś nowa HD Station ? Jak ktoś ma jakieś pomysły to zapraszam do podzielenia się.
 
Mnie też nie ;) ale nie mam mozliwości jakichkolwiek zmian. Jak zmuszę (restartem xbmc po instalacji) aby się nie uruchamiała kalibracja to nie mogę ani pilotem ani klawiaturą zrobić czegokolwiek poza zmianą głośności i czasem uda się wyjść z programu.
Backspace. I wychodzi z kalibracji. Ponownie sprawdziłem. Mam nadzieję, że nie robiłeś upgradu poprzedniej wersji tylko instalowałeś czystą?
 
:) owszem za pierwszym razem był upgrade. Ale wśród licznych prób była czysta wersja HDS i czysta XBMC - bez zmian.
Mogę przyciskać cokolwiek. Tylko na chwilę wyskakuje z kalibracji i od razu wraca i chce ją robić od początku. Sprawdziłęm już wiele możliwości i nie sadzę abym robił jakiś kardynalny błąd.
Może jeszcze ktoś z x70pro się zdecyduje i podzieli swoim doświadczeniem.
 
Zrobiłem to kilkanaście minut temu i właśnie skończyłem konfigurację. To wersja 13.2.0 i z pozoru niewiele się zmieniło oprócz ikony w HDS przez stronę WWW.
Ale pozory mylą. Jedną rzecz od razu sprawdziłem. Pliki i foldery, z którymi był dotychczas kłopot (pisałem o tym przy innej okazji, chodziło o wylatywanie z programu), na razie działają prawidłowo. Póki co nie widzę z tym problemu. To jest mega PLUS :Hello: Jak na coś więcej trafię to napiszę.
Z 13.2.1 chwilowo daje spokuj bo koncepcji brak.
 
Czy ktoś jest zainteresowany dołączeniem do zamkniętej grupy Beta Testerów? W zamian oczekujemy tylko Feedback.
Zarzuc na PM linka - pobawie sie w niedziele :]
:) owszem za pierwszym razem był upgrade. Ale wśród licznych prób była czysta wersja HDS i czysta XBMC - bez zmian.
Mogę przyciskać cokolwiek. Tylko na chwilę wyskakuje z kalibracji i od razu wraca i chce ją robić od początku. Sprawdziłęm już wiele możliwości i nie sadzę abym robił jakiś kardynalny błąd.
Może jeszcze ktoś z x70pro się zdecyduje i podzieli swoim doświadczeniem.
w niedziele po poludniu bede mial mozliwosci techniczne :D
 
  • Lubię to
Reakcje: pawurb1978
U mnie dziala bez problemow, jedyne czego jeszcze nie opanowalem to ... jak zaladowac wszystkie pliki z katalogu ;p - by byly widoczne na liscie ....
bo bawie sie poki co w otwieraniu jeden po jeden .... (musze w manualu chwile posiedziec). Poki co ze skora Aeon 5 wyglada spoko.
Dzis wieczorem pewnie zarzuce sobie jakis film i obejrze w calosci - tak na szybkiego wszystko dziala. Troche zabawy z kalibracja - Android z apka jako pilot przydaje sie :)
 
Ja tak przechowuje kolekcje filmową:
upload_2014-9-29_19-29-51.png


upload_2014-9-29_19-30-7.png


upload_2014-9-29_19-32-27.png


upload_2014-9-29_19-32-40.png