Kawa i papierosy Testy XBMC 13.2.1 (non-public) dla TS-x70 & TS-x51/x53

BTW: jedyne co zauwazylem (wczesniej nie sprawdzalem) ze XMBC lubi sobie wybrac adres IP z maszyny witrualnej (nie przypiety), ktory w Qnapie w panelu jest widoczny jako 0.0.0.0 - XMBC w podstawowych info o systemi wypluwa 10.0.8.1 czy jakos tak (adres z d wziety), gdzie ja mam wszystko pod 192.168.1.x, ale gdzies najakims innym screenie dokopalem sie ze pokazuje 3 adresy IP poprawnie + ten 10.x.x.x., jak aparat przyniose z 2 pokoju zalacze foty.
 
Nie wiem czy używaliscie programu do ściągania napisów ale w tej wersji nie ma xbmc subtitles a są konkretne serwisy z napisami i niestety mam wrażenie że jest gorzej. Wyszukuje mi tylko niektóre filmy i często wyskakuje mi komunikat o braku napisów. Mówię o serwisie napiprojekt, napi24 i opensubtitles.
A tak w kwestii trzymania filmów w katalogach u mnie tylko kolekcje są w katalogach, reszta jest w głównych folderach np. Filmy, filmy HD, anime, seriale itp. Chociaż muszę przyznać że ja każdy tytuł filmu traktuje programem filebot i wtedy żaden scrapper nie ma prawa go nie widzieć.
 
Przeprowadziłęm liczne kolejne testy i próby instalacji tej wersji. Niestety mój NAS staje okoniem. Co bym nie robił zapętla się na kalibracji ekranu i ani rusz dalej :-(
u mnie tez zapetlal sie - ale na Androidzie QRemote czy jak mu tam jest klawisz "Backspace" ktory wyskakuje z trybu kalibracji.

w sumie to zapetlenie bylo OK< bo mi pare razy niechcaco przeskoczylo do innego ekrnu, zanim ustawilem "strzalke z naroznikiem"
 
Ta wersja, którą testujemy nie jest publiczna. U mnie na x51 działa bardzo dobrze. Zainstalujcie wobec tego zwykłą publiczną wersje 13.0.
Jasne. To nie jest oczywiście problem tylko info o teście właśnie :)
He. Jest oficjalna wersja i u mnie nic się nie zmieniło. Poszedłem po bandzie i wywaliłem w konsoli całego skina qnapa. XBMC uruchamia się wtedy ze standardowym skinem. I juz działa miodzio :)