Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

Baca

Passing Basics
Beginner
10 Wrzesień 2013
12
2
3
41
QNAP
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich.

Mój problem polega na tym że po aktualizacji firmware serwer nie uruchamia się normalnie,dioda STATUSu miga na kolor zielony i czerwony. W takim stanie został na całą noc, nic to nie dało więc go wyłączyłem(sytuacja powtarza się za każdym razem kiedy uruchomiam serwer). Kiedy usunie się dyski serwer uruchamia się do normalnie jest gotowy do konfiguracji. Próbowałem opcji recovery z LiveCD ale w niczym to nie pomogło. Czy ma ktoś jakieś pomysł jak przywrócić serwer do działania??
 
Witaj
Mam podobną sytuację w moim QNAP TS 110. Również ładuje się bardzo długo i miga na przemian zielona z czerwoną diodą. Po wczytaniu się dodatkowo zapala się czerwona dioda na HDD. Nie ma dostępu do danych na dysku.
JEST JAKAŚ MOŻLIWOŚĆ POWROTU DO WCZEŚNIEJSZEGO OPROGRAMOWANIA?
 
Witaj
Mam podobną sytuację w moim QNAP TS 110. Również ładuje się bardzo długo i miga na przemian zielona z czerwoną diodą. Po wczytaniu się dodatkowo zapala się czerwona dioda na HDD. Nie ma dostępu do danych na dysku.
JEST JAKAŚ MOŻLIWOŚĆ POWROTU DO WCZEŚNIEJSZEGO OPROGRAMOWANIA?
Uruchom serwer odczekaj niech się uruchomi i spróbuj go znaleźć przez Qfinder. Spróbuj wgrać poprzednią wersję firmware.
 
A nie lepiej skorzystać z klasycznej metody. Odpalić serwer bez dysków i włożyć dyski na gorąco? Wtedy zainicjować serwer?
Witam, twoja metoda zadziała serwer widzi dyski. Czy mam uruchomić Kreator Szybkiej Instalacji?? Dodam że po aktualizacji serwer zmienił swoją nazwę na domyślną NASD1207E.
 
To zaktualizuj oprogramowanie do nowego, bez inicjalizacji dysków.
Przy aktualizacji przez Qfinder wyskakuje błąd.
błąd.jpg
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. QTS 5.0.1.2277