TS-251 - Ciekawa oferta na morele.net za 1581 PLN

Ja już kupiłem w FEN dostałem jeszcze mały rabacik od cen stock'owych
 
Jak ktoś chce to mam w bardzo dobrej cenie, ale bez FV TS-453Pro, kto pierwszy ten lepszy ostatnio taki sam zszedł po 4 godzinach :)
 
Yogi3 może zorganizuj pod koniec tygodnia jakiś kiermasz czy coś... Ja tam chętnie w dobrej cenie wezmę DDR3L, może jakieś switche 1Gbps, itp. itd. :D
 
Panowie dajcie jakiś kontakt, chociaż na pw gdzie można w lepszej cenie kupić taki NAS...
Z góry dziękuję.
 
ja rowniez poprosze o kontaktfan 11 : czy mógłbyś na pw wrzucić info gdzie można w lepszej cenie kupić TS-251.
Z góry dziękuję.
 
jakby ktoś szukał to tu mają dobrą cenę http://proline.pl/?p=QNAP+TS-251 1489 zł brutto kupowałem wczoraj do znajomego sam sie przymierza do zmiany mojego staruszka 110 ;)
z tego co sie rozglądałem to nawet dobre ceny maja na te qnapy proline.pl
 
Pomieszanie z poplątaniem w tej ofercie. W tytule ts-251, potem w opisie hs-251, zdjęcia hs-251. To co oni w końcu sprzedają? Może 2w1? ;-)
 
Pomieszanie z poplątaniem w tej ofercie. W tytule ts-251, potem w opisie hs-251, zdjęcia hs-251. To co oni w końcu sprzedają? Może 2w1? ;)
Wiesz nawet nie zwróciłem uwagi szukałem po modelu wiedziałem co chce i cena mi odpowiadała ;)
ważne ze model = dobra cena opis to na stronie qnapa zawsze najobszerniejszy ;)
ps. już im zgłosiłem ze mają błąd w opisie dobrze ze nie w cenie ;)
 
witam

od niedawna zacząłem myśleć o zakupie NAS'a - padło na Qnapa. Według zebranych informacji chcę kupić ts-251 ale wersje 4G ramu, gdzie można dostać jakąś dobra cenę ?
 
TS-451 z FV za 1420,00 zł a bez 1350,00 zł
Dodatkowa pamięć 4GB z FV 175,00 zł a bez 160,00 zł

Gwarancja pełna w EPA Systemy.