TS-251 - Ciekawa oferta na morele.net za 1581 PLN

TS-251 za 1409 zł z FV, bez 1349 bez.

Gwarancja pełna w EPA Systemy
 
Proszę o kontakt w celu zakupu Ts-251.
 
Proszę o kontakt w celu zakupu Ts-251.
Poszło pw

@Robertos80 nie opłaca się kupować Pro na tą chwilę. Dlaczego ?? Bo złotówka jest słaba a wszystkie zakupy rodzimych dystrybutorów są w walutach obcych. Model TS-453 Pro jedynie przez ostatnie 2 tygodnie podrożał o około 150 zł w dystrybucji. Poczekaj jak spadną kursy euro, które dzisiaj są za wysokie. Cena na dzisiaj to 3179,00 zł brutto z FV.
 
Ok. Może faktycznie masz rację...Tylko też może się okazać, że ten $ czy £ pójdą jeszcze dużo w górę...
A może pozostać przy serii ts-x51 i kupić TS-451 :) - ta suma jest aktualna za "TS-451 z FV za 1420,00 zł a bez 1350,00 zł" ?
 
Tylko też może się okazać, że ten $ czy £ pójdą jeszcze dużo w górę...
Za kilka dni spadną w dół. Na koniec roku zawsze $ idzie w górę a już w połowie stycznia wygląda normalnie.

Albo poczekać na... :p
amdg.png
 
Ok. Może faktycznie masz rację...Tylko też może się okazać, że ten $ czy £ pójdą jeszcze dużo w górę...
A może pozostać przy serii ts-x51 i kupić TS-451 :) - ta suma jest aktualna za "TS-451 z FV za 1420,00 zł a bez 1350,00 zł" ?

Tak aktualne, ale jak @Silas Mariusz piszę czy ja wcześniej. Jeśli możesz poczekać to poczekaj maksymalnie do końca miesiąca i na pewno z 50-100 zł na Pro zaoszczędzisz jak spadnie waluta.

To co zaoszczędzisz wydasz na dodatkową pamięć, którą wykorzystasz dobrze.
 
Kolego Spietrza to ty na forum S namówiłeś mnie na qnapa, pisałem, że dwudyskowy wystarczy, ale jakbyś dał namiary na tego ts451 w takiej cenie to biorę od ręki:), wsadze dwa dyski, a z czasem będę miał możliwość rozbudowy:)Proszę o namiary.
 
Poszło PW do Ciebie, ( na forum jako rozmowa ) :)
 
Przepraszam, więcej razy nie będę pisał o cenach :)

Wyślij mi to konto bo inaczej spama będziesz miał :)
 
Wybaczcie :D Powaznie zloty ? Sam QNAP chyba podchodzi do tego pomyslu dosc lekko. Sprzet bedzie sprzedawany w zestawie z lancuchem i wisiorem QNAP KING :D Zaczyna mi sie podobac :)
 
  • Haha
Reakcje: Paweł Tołoczko
Szukam dla siebie 253pro 2GB ram, choc jesli bedzie ciekawa cena na 8GB tez przemysle ;-) ma ktos jakas ciekawa oferte? Pozdrawiam

Wyslane z Jiayu G4A
 
To i ja się dołączę.... Szukam dobrej ceny na TS-451. Ktoś pomoże?
Kolego spietrza daj jakiś namiar.....:s
 
nie wytrzymałem i jednak od paru dni pracuje ts-453 pro :)
 
nie lepiej było dołożyć do TS-470 ?