TS-451

Na zamówienie jedynie. Od 7 do 21 dni roboczych czas oczekiwania.
 
Oczywiście netto. Podatek VAT 23% doliczyć trzeba ponieważ z polskiej dystrybucji.
Kurs wg średniej NBP
 
Czyli cena jest jak najbardziej OK. W listopadzie brałem 470 Pro z 2 GB za ok 4500 zł brutto.
 
@mariuszsal brałeś na pewno po niższym kursie bo takowy był jeszcze np w listopadzie. Cena poszła w górę o około 250-400 zł w zależne od okresu kupowania.
Najgorsze że kurs Euro idzie w górę i ceny także.
 
Zaczyna spadać ale dostawy z zamówień idą jeszcze z grudnia po tamtych kursach. Ja jeszcze w grudniu na początku grudnia ts451 z 8gb ramu kupowałem za 1539 netto. Teraz poniżej 1780 to cud bez dodatkowej pamięci

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk 2
 
Panowie stoje właśnie przed zakupem ts-451. Chciałem się zapytać dysk WD Green 5 TB bedzie działać z tym NASem? Gdzieś przeczytałem że nie beda dzialac dyski tylko z czarnej listy qnapa ale nie wiem gdzie taka lista jest?
 
No tak ale tu sa rekomendowane ale czy inne nie beda dzialac? Tam w rekomendowanych sa typowo pod NAS ale wydaje mi sie ze inne tez beda chodzily. Jest gdzies czarna lista tych ktore nie dzialaja?
 
Nie widziałem aby taka czarna lista była opublikowana ale kupujesz rekomendowane i problemu żadnego nie będziesz miał. To chyba wystarczy jako sugestia :)

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk 2
 
Jest gdzies czarna lista tych ktore nie dzialaja?
Czarna lista to te, ktore nie sa rekomendowane, nie sa na liscie kompatybilnosci. MOzesz zawsze napisac do Supportu Qnap'a i sie zapytac, czy taki dysk bedzie dzialal z takim serwerem przy takim firmware (nadzien dzisiejszy jest to 4.1.3).
QNAP Helpdesk -
 
Napisałem ale odpisał mi z supportu podajac link do compatybilnych dyskow tych ktore tu juz odstalem. Kurcze myslalem ze mi sie uda troche zaoszczedzic na dysku i ze nie bede musial kupowac takiego specjalnie pod nas tylko zwykly :(
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts-451 10tb