Pomoc UPS do TS-451

ciepok77

Passing Basics
Beginner
7 Styczeń 2012
57
11
18
42
Rzeszów
QNAP
TS-x51
Ethernet
40 GbE
Witam, przez nawał obowiązków w ostatnim czasie mój ts451 czekał ponad miesiąc w pudełku na podłączenie. Może uda mi się to zrobić w ten lub kolejny weekend. Ostatnio wyczytałem na forum, że najlepiej wszystko spiąć poprzez switcha i takowy zakupiłem. Dowiedziałem się, że serwer najlepiej podłączyć do ups-a i tu potrzebuje waszej pomocy (nie znam się na tym zupełnie), potrzebuje coś w rozsądnej cenie, gdyż jestem po przeprowadzce i trochę grosza poszło:). Ale liczę też na dobrą jakość polecanego sprzętu, najwyżej stawianie serwera poczeka kolejny miesiąc aż odłoże na ups-a.
 
O jaką ci kompatybilność w APC chodzi ? Jest taka jaka powinna być. Czyli działa.
Właśnie to chciałem wiedzieć w sklepie, zbiło mnie z tropu, że na opakowaniu pisało "dzięki programowi...", bałem się, że bez podłączonego kompa na stałe nie będzie wyłączał serwera, więc wziąłem cyberpowera, szkoda mi tylko, że ten APC miał jeszcze 4 wejścia z filtrem przeciwnapięciowym, mógłbym tam podłączyć tv, Xbox... No cóż już zakupiłem i jutro jak się uda wezmę się za stawianie, dopiero posypią się pytania;). Pozdrawiam