Recent Content by 3Qn

  1. 3Qn

    Pomoc Czy to jest atak?

    To po pierwsze: Instruktaż/Tutorial - Konfiguracja QuFirewall - czyli poradnik jak zabezpieczyć QNAP? - wersja dla regionu Polska Ja bym dodał do tego konfigurację geoip na firewallu dwie reguły białej listy: czarnej listy: (to jest moja lista takie lokalizacje były nie uzasadnione w moich...
  2. 3Qn

    Pomoc czytnik Phoenix na USB

    Masz pecha Phoenix robi kable do UPSów :ROFLMAO:
  3. 3Qn

    Pomoc "Bieda hosting bieda strony" wykorzystując tylko NAS Qnap i jego zasoby. Czy to możłiwe?

    Ja to widzę tak: * Qnap+Server-VPN+Server+WWW <--- Domena+VPS+Klient-VPN+(przekierowanie/forward -> VPN=IP)
  4. 3Qn

    Pomoc Połączenie VPN Qnap z RPI4

    Pomijając to zdjęcie żeby choć było miniaturą innym utrudniasz rozeznanie się z problemem nie chce się przeglądać postu napisanego tak niechlujnie. Zakładając na czym poległeś to będzie kaskada kolejnych pytań o to i generalnie dostałeś odpowiedź na twoje pytanie. Więc też uważam że wątek...
  5. 3Qn

    Pomoc Połączenie VPN Qnap z RPI4

    Jeżeli dobrze zrozumiałem na QNAPie masz server OpenVPN a RPI jest klientem. Sieć QNAP: 192.168.2.* Sieć RPI: 192.168.0.* natomiast z serwera OpenVPN dzierżawi dodatkowy adres coś z przestrzeni 10.*.*.* QNAP nie ma prawa zobaczyć nic z przestrzeni sieci RPI ale powinien być dostępny pod...
  6. 3Qn

    Wiedza Qnap TS-233 jak zainstalować pyload

    @GeekeR2 Zacznij komentować fragmenty kodu/logów łatwiej przeglądać wątek. Katalog `/app/pyload' <- tam znajduje się skrypt którego szukasz (oczywiście w kontenerze)
  7. 3Qn

    Wiedza Qnap TS-233 jak zainstalować pyload

    Tak sobie na szybko przetestowałem :p tego pyLoad pyLoad FireFox :p Downlaod-Station No mam mieszane uczucia ;)
  8. 3Qn

    Wiedza Qnap TS-233 jak zainstalować pyload

    Dobra łap to screen po screenie :p mam nadzieje ze pomoze 1) Stwórz sobie gdzieś katalog pyaload (polecałbym gdziś w Container tu bym sugerował) wnim plik docker-compose.yml oraz katalog config 2) do pliku docker-compose.yml wklej to version: "3.8" name: pyload services: pyload...
  9. 3Qn

    Wiedza Qnap TS-233 jak zainstalować pyload

    Gorąco polecam stworzenie sobie pliku docker-compose skonfigurujesz raz masz spokój na zawsze, stawianie odnowa upgrady etc... version: "3.8" name: pyload services: pyload: image: lscr.io/linuxserver/pyload container_name: pyload restart: unless-stopped environment: -...
  10. 3Qn

    Wiedza Qnap TS-233 jak zainstalować pyload

    podmonotwanie katalogów z qnapa do kontenera konfiguracja portów jeżeli inna niż domyślna mogą być inne "randomowe" adres lokalny kontenera
  11. 3Qn

    Wiedza Qnap TS-233 jak zainstalować pyload

    1712183452
  12. 3Qn

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Edytuj plik openvpn zmień IP na pełną nazwę mojnas.myqnapcloud.com czy co tam masz.
  13. 3Qn

    Pomoc TS-531P - firmware 4.2.1

    Przeczytał bym ten artykuł miałem podobny problem przekombinowałem z konfiguracją sieci: Why am I receiving “Unable to obtain the latest app update information online’” notifications? Osobiście bałbym się z 4.2.1 od razu wbijać do 5.x.x jeżeli są zgodni z konwencja wersjonowania to jest...
  14. 3Qn

    Instruktaż/Tutorial Container-Station Konfiguracja Treafik (reverse-proxy) + OVH (SSL)

    Instalacja Traefik pozwala nam na automatyczną rejestrację sub-domeny dla usługi uruchomionej w środowisku kontenerów w tym przypadku będzie to (Container-Station) oraz dzierżawę certyfikatów . Na routerze forwardujemy jedynie dwa porty http:80 oraz https:443 nie muśmy pilnować/zapewniać aby...
  15. 3Qn

    Pomoc problem z logowaniem

    No to chyba nie zadziała: How do I reset the administrator password of my NAS?