Recent Content by _aDi_

  1. _aDi_

    Pomoc Synchro RRTR a brak replikacji ACL

    Ok, mimo wszystko dzięki za wsparcie!
  2. _aDi_

    Pomoc Synchro RRTR a brak replikacji ACL

    Wyeksportowani ze starego i zassani z pliku do nowego.
  3. _aDi_

    Pomoc Synchro RRTR a brak replikacji ACL

    Dzięki za odpowiedź. Zanim napisałem tutaj, próbowałem zastosować tą instrukcję. Użytkownicy + uprawnienia główne (do folderu) - te same. Sprawdziłem (na QTSh) z ustawieniami ACL Windows zarówno podstawowymi jak i specjalnymi, nadal podczas tworzenia zadania replikacji jednokierunkowej z QTS na...
  4. _aDi_

    Pomoc Synchro RRTR a brak replikacji ACL

    Uszanowanie Wszystkim, Przyszedł czas na zastąpienie wysłużonego TS-1079 (4.3.6.1446 Build 20200929) modelem TS-h1283XU-RP (h4.5.1.1582 Build 20210217) Niestety, mimo exportu /importu userów, podłączenia do tego samego kontrolera AD, SSL'a - nie jestem w stanie włączyć ACL - jest wyszarzana...
  5. _aDi_

    TS-1283XU-RP - sugestie co do dysków

    Uszanowanie Czytającym Dojrzałem do decyzji zastąpienia wysłużonego TS-1073 Pro. Szukałem kompromisu między wydajnością / skalowalnością a ceną, która zapewni mi: 1. Główny DS do VMW HA, spięty trunkiem 2x10Gb do dwóch hostów VMW. DS z naciskiem na wydajność vmek (SQL i bazy Domino) czyli EO ...
  6. _aDi_

    Oficjalnie - dzień dzień dobry

    Konto założone w 2014 ale dopiero dzisiaj mailing przypomniał mi o jego istnieniu ;) Kilka puszek u mnie (cały czas pod prądem ), od zabytków 239 Pro ( 3 szt. ), 421 (2 szt. ), 1079 ( 2 szt. ) aż po nowe 473 ( 1 szt. ), 231P ( 1 szt. ), 251B ( 1 szt. ) 251D ( 1 szt.). Wszystkie ganiają na...