Recent Content by _Sheriff_

  1. _Sheriff_

    Pomoc Jak przenieść zawartość dysku z błędami na drugi dysk w tym samym Qnap'ie?

    Jeśli nikt nic innego jeszcze nie zaproponuje to jak najbardziej spróbuje . Eksport dokerów robi się w Container Station ?
  2. _Sheriff_

    Pomoc Jak przenieść zawartość dysku z błędami na drugi dysk w tym samym Qnap'ie?

    Witam. Jest sobie Qnap TVS-463 z wersją 5.0.0... Mam w nim 3 dyski: 1. Główny, na którym są dane , kontenery, jakieś virtualki itp poinstalowane. 2. Pusta kieszeń 3 8TB 4 8TB - 3 i 4 pracują w Raid'zie i też są na nim jakieś dane, ale bez kontenerów/virtualek Problem: Dysk 1 zaczyna się...
  3. _Sheriff_

    Witam.

    Hejka, mam problem, ale napiszę o nim w innym temacie ;-)
  4. _Sheriff_

    [NAS ] z 2xLAN lub SFP, wirtualizacja Windowsa, backup'y dysków NAS +folderów na PC'ach ???

    Witam wszystkich. Szukam maszyny która spełni moje oczekiwania/wymagania, ewentualnie jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu lub zaproponowanie czegoś innego. [ Środowisko pracy ] 1.Główny router z GigaBitowymi portami + 1 portem SFP ( 1GB/s) 2. 10 komputerów...
  5. _Sheriff_

    Pomoc TS-212P - udostępnianie folderow poprzez USB dla "WD Elements Play 2TB"

    Czyli pozostaje tylko przełączanie kabli. I przez usb nie ma szans zrobic aby qnap był widoczny tak?
  6. _Sheriff_

    Pomoc TS-212P - udostępnianie folderow poprzez USB dla "WD Elements Play 2TB"

    Witam. Mam w domu taki zestaw: - TS-2012P (podpięty po kablu do routera) - WD Elements Play 2TB ( odtwarzacz multimedialny podłączony do TV/Projektora poprzez HDMI ) - Dysk Seagate Backup Plus 1x 4TB USB 3.0 ( dysk z różnymi fotkami, filmami itp, podpięty poprzez USB) - Hub aktywny 7x USB...
  7. _Sheriff_

    Pomoc TS-112 + TunerTV

    Witam. Posiadam również tuner na chipsecie IT9135 "Omege T900" i jest wykrywany pod TS-212P wyszukuje tylko kilka kanałów które i tak nie działają. Przed skanowaniem kanałów mogę wybrac region lub dodac recznie sieć, czy ktos możę podpowiedzieć co tu trzeba by wyszukalo wszystkie kanały?
  8. _Sheriff_

    Pomoc TV station i windows 7

    Wcześniejszą, czyli która?
  9. _Sheriff_

    Witam wszystkich

    Powitać ;-)
  10. _Sheriff_

    Pomoc TV station i windows 7

    Witam, czy ktoś powie jak rozwiazac ten problem z win7?