Recent Content by AdamK

  1. A

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Mam taki problem. QNAP komunikuje mi że mam brudny system plików. Wyłączyłem debiana, odłączyłem wszystko co się łączyło po NFSie, lescz ciągle mam komunikat że nie można było odmontować partycji. df -h: # df -h Filesystem Size Used Available Use% Mounted on /dev/ram0...
  2. A

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Ok, już wiem. Niestety zdalna edycja plików po protokole fish w MC nie zawsze działa :/
  3. A

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Ok. No faktycznie :) Mam jeszcze problem z udziałami. Wsześniej w wątku pisałeś o /etc/init.d/debian6.sh - wyedytowałem, ale po restarcie NASa zmiany mi zginęły. W debianie w /share nie mam widocznych moich udziałów,.
  4. A

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    To wiem, ale tu jet to trochę namieszane i na razie mam problem z rozenaniem się ;)
  5. A

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    command-not-found nie jest zainstalowane. Jeszcze bym chciał usunąć linię nad promptem i cały szajs na powitanie.
  6. A

    Pomoc TS-412 Music Station

    Taki bind przetrwa restart?
  7. A

    Pomoc TS-412 Music Station

    Nie, hardlinka nie próbowałem. Jak zrobić mount?
  8. A

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Fajny ten debian, ale: 1) jak pozbyć sie crapu startowego, i z PS1 i mieć normalne kolory? 2) mimo niewielkiego obciążenia przymula przy starcie/zakańczaniu dowolnej komendy przez shella. Podejrzewam że jest to spowodowane tym że w logując się na normalne QNAPowy shell, komenda df ma pauzę z...
  9. A

    Pomoc TS-412 Music Station

    Witam Mam sobie TS-412.. Używam sobie między innymi Music Station. Trochę nietypowo, bo muzykę mam dosyć głebokow w strukturze podkatalogów, a żeby nie skanowac całego dysku zrobiłem sobie symlinka katalogu z muzyka do katalogu Multimedia. Dopóki miałem system 3.x to sobie działało, ale w 4.x...