Recent Content by agiles1

  1. agiles1

    Witam

    Witaj Udało ci się postawić na nogi Qnapa? Czy na 4 teraz pracuje czy na wcześniejszym? na jakim? Ja się poddałem i przekazałem go koledze bardziej doświadczonemu.
  2. agiles1

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    JA walczę nad powrotem do wcześniejszej wersji w TS 110 padło wszystko nie ma możliwości jakiegokolwiek uruchomienia QNAP.
  3. agiles1

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Z uwagi na fakt że w tym były dwie darmowe kamery i wielki problem z uruchomieniem ( nie możnością uruchomienia) po aktualizacji do 4 ( i w tym miejscu kilka niecenzuralnych słów) 3,8 będzie lepszą wersją
  4. agiles1

    Witam

    Witam
  5. agiles1

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    A gdzie mogę pobrać oprogramowanie System QNAP QTS 3.6
  6. agiles1

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Witaj Mam podobną sytuację w moim QNAP TS 110. Również ładuje się bardzo długo i miga na przemian zielona z czerwoną diodą. Po wczytaniu się dodatkowo zapala się czerwona dioda na HDD. Nie ma dostępu do danych na dysku. JEST JAKAŚ MOŻLIWOŚĆ POWROTU DO WCZEŚNIEJSZEGO OPROGRAMOWANIA?
  7. agiles1

    problem z drukarką - samba

    Dzięki za podpowiedź
  8. agiles1

    problem z drukarką - samba

    gdzie znaleźć listę drukarek dedykowanych do qnapa?
  9. agiles1

    problem z drukarką - samba

    Posiadam najnowsze oprogramowanie
  10. agiles1

    problem z drukarką - samba

    Witam Jako bardzo świeży na tym forum i w obsłudze QNAPA zwracam się z zapytaniem jak podpiąć i uruchomić drukarkę HP 1102 do sieci lub serwera. W wątku trafiłem na wypowiedzi że z jakimiś problemami ale działa, ja nie mogę jej zainstalować i uruchomić. Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam