Recent Content by ajo009

  1. ajo009

    Pomoc WD Red Disk 1 Complete Test Result: Fatal or unknown error.

    Racja. Dzięki, tak też zrobiłem, ale niestety mam kolejny problem z nowym dyskiem. Macierz została odbudowana, niby wszystko jest ok. Ale dysk nie chce przejść mi pełnego testu smart, stoi na 90% od kilku dni. Tak jest za każdym razem. Szybki test przechodzi bez błędów. Pozostałe dyski...
  2. ajo009

    Pomoc WD Red Disk 1 Complete Test Result: Fatal or unknown error.

    Dzięki, spróbuję i dam znać co wyszło. Czy możecie polecić jakiś w 100% bezpieczny sposób na podłączenie tego dysku do lapka (nie mam PC), bo dawno temu kupiłem jakąś przejściówkę za paręnaście zł i uwaliła mi dysk? Tak, kopię robię na zewnętrzny dysk :) Cześć, Dopiero teraz znalazłem chwilę...
  3. ajo009

    Pomoc Netflix + Qnap, czy działa?

    Tak myślałem, no trudno, dzięki chłopaki, gdybyście wpadli gdzieś na rozwiązanie tego problemu dajcie znać.
  4. ajo009

    Pomoc Netflix + Qnap, czy działa?

    Właśnie jeżeli chodzi o elektromplayer to nie jest tak super, przynajmniej ja nie potrafię zmusić go do dźwięku wielokanałowego, zawsze jest stereo. Ale obraz faktycznie jest znacznie lepszy niż przez kodi. Jak jest u Ciebie z dźwiękiem?
  5. ajo009

    Pomoc Netflix + Qnap, czy działa?

    Dzięki, po tej ostatniej instrukcji poszło i wtyczka została poprawnie zainstalowana. Na szybko mogę napisać, że netflix działa, dźwięk wielokanałowy również, ale niestety obraz się lekko przycina, występuje pikseloza. Nie wiem dlaczego, myślałem, że może NAS nie wyrabia, ale użycie procka w...
  6. ajo009

    Pomoc WD Red Disk 1 Complete Test Result: Fatal or unknown error.

    Cześć, Nas sypnął mi błędami jak w poniższych print screenach. Dysk WD Red używany domowo przez ok 4 lata. RAID 5, 3 dyski. Please run bad block scan on this drive or replace the drive if the error persists Nie można zrobić testu smart, ani szybkiego, ani pełnego, bo po kilku sekundach od...
  7. ajo009

    Pomoc Netflix + Qnap, czy działa?

    Cześć, Mam Qnapa 453A, QTS 4.4.1, chciałbym odpalić na nim Netflixa. W zasadzie znalazłem 3 możliwości, ale żadna do końca nie działa: 1. Apka z Qnap Club Netflix 1.0.2 - instaluję, włącza się menu Netfilxa, można wybierać filmy, itd, jednak po włączeniu dowolnego filmu dostajemy komunikat...
  8. ajo009

    Pomoc Download Station 5 - limity aktywnych zadań

    Dzięki, wszystko jasne :) Popróbuję tamte podane.
  9. ajo009

    Pomoc Download Station 5 - limity aktywnych zadań

    Dziękuję za szybką odpowiedź, sprawdzę te programy. Chciałbym się tylko upewnić, że w Download Station po prostu nie ma możliwości na zwiększenie tej liczby?
  10. ajo009

    Pomoc Download Station 5 - limity aktywnych zadań

    Cześć, Mam pytanie, czy w Download Station można zmienić limity aktywnych zadań (globalna maksymalna liczba równoległych zadań) np. FTP, czy BT mam możliwość wpisania maksymalnie 30 zadań. Czy da się to zwiększyć? Pozdr. Arek
  11. ajo009

    Pomoc Logi systemu

    Witam Panowie, Mam takie pytanie czy jest możliwość sprawdzenia logów systemu z przed kilku miesięcy? Ostatnie logi, które widnieją w systemie są z maja, a potrzebuję sprawdzić wcześniejsze. Czy Qnap przechowuje gdzieś stare logi systemu i można je odzyskać? Pozdrawiam. Arek
  12. ajo009

    Pomoc Pula pamięci, a wolumen, różnica w pojemności

    Dzięki, to działam w takim razie.
  13. ajo009

    Pomoc Pula pamięci, a wolumen, różnica w pojemności

    Cześć, Jestem nowym posiadaczem serwera qnap, w zasadzie zaczynam poznawać dopiero to urządzenie, ale nurtuje mnie jeden temat. Utworzyłem sobie pulę pamięci z 3 dysków raid5, w sumie 7,26 TB na dane, co by się w miarę zgadzało. Do tego chciałem przydzielić jeden wolumen, który zajmowałby całą...
  14. ajo009

    QNAP TS-453A-4G za 2140 zł

    Cześć, masz może jeszcze jakieś sztuki TS-453A-4G do sprzedania w jakiejś rozsądnej cenie?
  15. ajo009

    Cześć

    Cześć wszystkim, przymierzam się własnie do zakupu jednego z urządzeń Qnap. Pozdr.