Recent Content by asik305

  1. A

    Nowa linia serwerów Turbo NAS Pro+ dla klientów SMB i korp..

    Świetna wiadomość ,czas wymienić TS-109 na coś nowszego ;-) Moze jakieś szczegóły zdradzisz , jaki procesor, ile ramu ? Mam nadzieję ,ze też będzie z chłodzeniem pasywnym ???
  2. A

    Nowa linia serwerów Turbo NAS Pro+ dla klientów SMB i korp..

    A kiedy pojawi się wersja np. TS-119 z USB 3 ???
  3. A

    BTguard, Peer Guardian lub inny sposób na anonimowość

    A może dałoby się postawić program w rodzaju ; PeerBlock ??? http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windo ... Block/9364
  4. A

    Qget i Rtorrent ts109

    Zainstalowałem Rtorrenta , ale słabiutko ciągnie ;-( Standardowa stacja pobierania potrafi się rozbujać do ponad 2Mb, a Rtorrent 20-30Mb ? Nie wiem co jest przyczyną ? Żadne zmiany w Rtorrencie wprowadzane przeze mnie nie są zapisywane w programie - program zawsze wraca do ustawień pierwotnych ?
  5. A

    Wieszanie się Torrentów ;-(

    Mam taki problem na TS-109. Podczas ściągania bardzo dużego pliku np.ok. 80-120Gb ,torrent się wiesza, to znaczy ściąga jakiś czas i przestaje, robię restart tego torrenta po czym on ......... zaczyna jakby budować - układać w procentach to co już ściągnął od zera , aż dojdzie do aktualnej...
  6. A

    SqueezeboxServer 7.4 (Squeezecenter) juz dostepny!

    Wyłączyłem i usunąłem SSOTS 3.18. Przeinstalowałem system QNAPa TS-109 oczywiście ten sam co poprzednio ,najnowszy soft - TS-109_3.1.0_Build0708.img Restart. Pobrałem przez QNAPA - QPKG najnowszą paczkę SSOTS_4.8_arm-x09.zip Wgrałem ją wstała ,restarty itd I nie widzę strony SSOT w przeglądarce...
  7. A

    SqueezeboxServer 7.4 (Squeezecenter) juz dostepny!

    Do tej pory nie znalazłem rozwiązania tego problemu ;-( Nowsze wersje od 3.18 SSOTS nie wstają w przeglądarce - nie widać ich i nie mogę wgrać nic nowszego ;-( Czy ktoś zna receptę na powyższe problemy , proszę o pomoc ???
  8. A

    Lista pobieranych plików

    Odświeżam ten temat . W nowym sofcie jakby nie działają podane tutaj możliwości zmiany ilości ściąganych plików poprzez stację pobierania ;-( Czy są inne możliwości zmiany - konfiguracji , chodzi o to żeby aktywnych było nie 10 ,a np. 15-20 ???
  9. A

    Instruktaż/Tutorial Jak to zainstalować na nowo ???

    Ta sama sytuacja . Chcę zainstalować dysk na nowo bez formatowania jakie wymusza kreator Findera ;-( Coś zmajstrowałem i QNAP nie widzi dysku co zrobić ??? Dysk jest ok. bo go sprawdziłem wsadzając do zewnętrznej obudowy. Co zrobić ,aby dysk był na nowo widzialny -zainicjowany ,ale nie...
  10. A

    Szyfrowane pliki SSL i limit pobierania.

    Może się ktoś zainteresuje ? ;-) Może zna odpowiedź ? ;-)
  11. A

    Szyfrowane pliki SSL i limit pobierania.

    Witam Wszystkich . Mam dwa problemy . 1. Nie chce mi pobierać z np.torrentbytes plików szyfrowanych - SSL ? 2. Jak zwiększyć ilość pobieranych z 10 do np. 15-20 ??? Stare sposoby nie działają - poprzez link ,albo coś źle wpisuje ??? ;-( Ktoś wie co trzeba zrobić , będę wdzięczny za pomoc ;-)
  12. A

    SqueezeboxServer 7.4 (Squeezecenter) juz dostepny!

    Może trzeba przed instalacją odinstalować starszą wersję w moim przypadku SqueezeCenter 7.3.3-27044 ???
  13. A

    SqueezeboxServer 7.4 (Squeezecenter) juz dostepny!

    "ale niestety posiadacze Qnapow na bazie Intela (a do takich sie zaliczam) nie beda jeszcze mogli sie nacieszyc nowa wersja aplikacji, poniewaz SSOTS niestety jej jeszcze nie wspiera. " O co tu chodzi ? Może dlatego nie widzi pliku do wgrania ??
  14. A

    SqueezeboxServer 7.4 (Squeezecenter) juz dostepny!

    Mam Wersja: 4.1-7.4.0 i nie widzi żadnego pliku ;-(
  15. A

    SqueezeboxServer 7.4 (Squeezecenter) juz dostepny!

    Żadna wersja nie jest widoczna w folderze public i nie mogę wgrać Squeezebox 7.4 ??? Co robię źle ? Na tej stronie są nowe wersje ,ale niewidoczne ;-( http://downloads.slimdevices.com/nightly/index.php