Recent Content by Bamasera

  1. B

    Pomoc iTunes problem z okładkami i widocznością serwera

    Dzień dobry, Od jakiegoś czasu próbuję uruchomić serwer iTunes na serwerze QNAP i od początku mam z tym sporo problemów. Przy konfiguracji korzystałem z poradnika dostępnego na oficjalnej stronie QNAP (poradnika którego od 2013 roku nie zaktualizował i który nic nie mówi o konfiguracji...
  2. B

    Pomoc Serwer iTunes

    Witam, Mam problem z konfiguracją serwera iTunes na moim serwerze QNAP. W panelu sterowania / Serwer iTunes, zaznaczam opcję włącz serwer iTunes. Włączam też opcję iTunes Web Serwer gdzie (po wejściu na serwer WWW) zmieniam sobie nazwę serwera, lokalizację biblioteki z muzyką, uruchamiam też...
  3. B

    Pomoc Kontener VeraCrypt na NAS - czy to dobry pomysł?

    Witam, Zastanawiam się nad trzymaniem kilku kontenerów VeraCrypt na serwerze NAS Qnap. Miałoby to wyglądać tak że mam plik (kontener) 100GB który byłby podmontowany w Windowsie i do którego co jakiś czas wrzucałbym paczki o wielkości do 5 MB. Czy w takim przypadku po dodaniu do kontenera plików...
  4. B

    Pomoc Konwerter HDMI czy zadziała?

    Witam, Zastanawiam się nad zakupem konwertera HDMI w celu rozdzielenia sygnału HDMI na HDMI + SPDIF (brak HDMI w amplitunerze i muszę jakoś przesłać do niego dźwięk). Konwerter wygląda jak na zdjęciach. Konwerter teoretycznie powinien być transparentny dla Qnapa, bo nie podłączamy go...
  5. B

    Pomoc Problemy z aplikacjami HDStation

    Witam, Kupiłem niedawno Qnapa TS-251 i próbuję wszystko ogarnąć tak żeby działało po mojej myśli. Z wieloma problemami już sobie poradziłem, z wieloma wciąż walczę… Mam kilka problemów z HybridDesk Station (aplikacjami) 1) Zainstalowałem serwer PLEX na Qnapie, wrzuciłem na niego kilka...
  6. B

    Pomoc iTunes Server i transcoding plików FLAC ?

    Nie mam żadnych i-urządzeń. Chciałbym po prostu używać programu iTunes pod Windowsem.
  7. B

    Pomoc iTunes Server i transcoding plików FLAC ?

    Witam, Posiadam dosyć sporą bibliotekę muzyki zapisaną w formatach FLAC. Chciałbym móc korzystać z tej biblioteki za pomocą iTunes, który jak wiadomo nie jest w stanie odtwarzać plików FLAC. Zastanawiam się czy jest jakiś sposób aby iTunes Serwer takie pliki transkodował w locie do formatu...
  8. B

    Czy QNAP TS-212P spełni moje oczekiwania?

    Witam, Szukam jakiegoś taniego serwera NAS. Serwer wykorzystywany będzie głównie do : Backup plików (muzyki, filmów, zdjęć, dokumentów) Prywatna chmura Serwer iTunes Serwer Git Serwer baz danych (niewielkich) Czy serwer TS-212P który posiada procesor jednordzeniowy będzie w stanie zapewnić...