Recent Content by bartgrono

  1. bartgrono

    Pomoc Kontener z Debian 8. Program do backup. [Qurbackup]

    Też tak myślę. Nic chyba więcej nie zrobię... hmm
  2. bartgrono

    Pomoc Kontener z Debian 8. Program do backup. [Qurbackup]

    Hej wszystkim! Według zaleceń supportu QNAP chciałem przenieść oprogramowanie do tworzenia backup'ów do kontenera. Program nazywa się Qurbackup. Utworzyłem kontener z systemem Debian 8 Instalacja przeszła prawidłowo. [Nieprawidłowy link...
  3. bartgrono

    Pomoc UrBackup - mapowanie folderu w kontenerze.

    Nie wiem czy to prawidłowe podejście, ale nie mogłem wykonać polecenia chown urbackup na danym folderze. Dodałem urbackup do grupy root. It's working*! *poprawiłem :)
  4. bartgrono

    Pomoc UrBackup - mapowanie folderu w kontenerze.

    pigers - polecenie na szukanie folderów UrBackup. To było grep oraz | . Nie wiem jak z tego skorzystać :)
  5. bartgrono

    Pomoc UrBackup - mapowanie folderu w kontenerze.

    Pierwsze pytanie i leżę. W dokumentacji nie ma ani słowa na ten temat... Znalazłem na jakieś stronie chown urbackup:urbackup /root/backup Wygląda na to, że tworzy użytkownika urbackup Doczytałem również, że UrBackup nie ma uprawnień do roota. Może stworzyć punkt montowania w jego folderze...
  6. bartgrono

    Pomoc UrBackup - mapowanie folderu w kontenerze.

    Hejka! Ciąg dalszy przygód z UrBackup. Wpadłem na pomysł, aby stworzyć UrBackup na kontenerze (łatwiejsza aktualizacja, dbanie o system). Wszystko zainstalowałem pomyślnie, lecz natrafiłem na problem. Ścieżka Backup.... Wykonałem to następująco I przetestowałem *tutaj testowałem z...
  7. bartgrono

    Pomoc Lets encrypt w QTS4.3

    Dzięki, ale nie uciekajmy z tematem. Chodzi o "Lets encrypt w QTS4.3"
  8. bartgrono

    Pomoc Lets encrypt w QTS4.3

    Hej! Pytanko. Czy domena może być publicznym adresem ip? Jeżeli nie to już wiem dlaczego nie działa :)
  9. bartgrono

    Pomoc UrBackup - usługa nie działa po aktualizacji Qnap

    Próbowałem uruchomić ręcznie :) Trzeba samemu "bezpiecznie" próbować a nie tylko czekać :) Nie wiem, dlaczego ta aplikacja tak zaczęła się zachowywać po update.
  10. bartgrono

    Pomoc UrBackup - usługa nie działa po aktualizacji Qnap

    Cześć wszystkim! Testuję program o nazwie UrBackup. Chciałem zrobić recenzję/poradnik o nim w czerwcu (po egzaminach), aczkolwiek spotkałem się z problem. Z Linux'a geniuszem nie jestem, dlatego potrzebuję pomocy. UrBackup uruchamia się na porcie 55414. W wersji 4.2 QnaP wszystko funkcjonowało...
  11. bartgrono

    Witam wszystkich

    hejo ^^
  12. bartgrono

    Pomoc UrBackup - usługa nie działa po aktualizacji Qnap

    -rwxrwxr-x 1 admin administ 8438072 Mar 14 12:43 urbackupsrv* -rwxr-xr-x 1 admin administ 43152 Aug 15 2016 users* -rwxr-xr-x 1 admin administ 23912 Aug 15 2016 utmpdump* -rwxr-xr-x 1 admin administ 41440 Aug 15 2016 uuidd* -rwxr-xr-x 1 admin...
  13. bartgrono

    Pomoc Konfiguracja GLPI. Dodanie polecenia do crontab

    * * * * * /usr/bin/php5 /var/www/glpi/front/cron.php &>/dev/null zamieniamy na * * * * * /mnt/ext/opt/apache/bin/php /share/CACHEDEV1_DATA/Web/glpi/front/cron.php &>/dev/null Dam znać czy działa :) Nie mogę edytować posta wyżej. Mam nadzieję, że się połączą <?php phpinfo(); ?> Tworzymy...
  14. bartgrono

    Pomoc Konfiguracja GLPI. Dodanie polecenia do crontab

    Jeżeli dobrze zrozumiałem to zastąpiłem find -> strings . Dość dużo tekstu w pliku. Musiałbym przekierować do jakiegoś log.txt