Recent Content by Batyra

  1. B

    Pomoc Podłączenie bezpośrednio do komputera przez 4x gigabit ethernet

    @pigers - czyli innymi słowy nie mogę podłączyć qnap'a bezpośrednio do komputera tylko muszę z pośrednictwem routera / switcha czy jakiegoś innego urządzenia pomiędzy?
  2. B

    Pomoc Podłączenie bezpośrednio do komputera przez 4x gigabit ethernet

    Bardzo dziękuje za tak dokładną odpowiedź. Moje dyski w PC to SSD Samsung 850 Pro 256 na system i taki sam tylko 1TB na dane. Więc raczej szybkie ssd (chyba). Jak kopiuję z komputera na NAS: A jak kopiuję z NAS na komputer to: @ Silas Mariusz - dzięki za odpowiedź. Procesor mam bardzo...
  3. B

    Pomoc Podłączenie bezpośrednio do komputera przez 4x gigabit ethernet

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak jak pisałem nie jestem biegły w sieciach i "port tunking" nawet po przeczytaniu co to jest w Wikipedii za wiele mi nie mówi. Chodzi o to, że NAS miałby być podłączony do switcha przez 4x lan a potem przez 4x lan switch do PC? Czy mógłbym również prosić o...
  4. B

    Pomoc Podłączenie bezpośrednio do komputera przez 4x gigabit ethernet

    Cześć! jestem świeżo upieczonym posiadaczem QNAP 453Pro (4x 3TB WD Purple w RAID 5). W chwili obecnej mam podłączony NAS do routera a router do komputera (router i komputer mają gigabit Ethernet, oba połączenia kablem). Nie zależy mi na dostępie z zewnątrz a na maksymalnej wydajności. Przy...