Recent Content by BitGSM

  1. BitGSM

    Download [Beta] QTS 4.0.2 Build0625 | ARM & x86 [Leak/Non-Official]

    Witam Czy jest możliwość aktualizacji do 4.0.1 lub 4.0.2 Posiadam Qnap TS-409
  2. BitGSM

    Pomoc [TS-409 PRO] Utworzenie raid 1

    A proszę powiedzieć czy jak dołoże jeszcze jeden dysk to bedzie jakaś mozliwość i czy jest wogule jakaś możliwość zrobienia Raid bez utraty danych pomocy
  3. BitGSM

    Pomoc [TS-409 PRO] Utworzenie raid 1

    Witam proszę o pomoc . Mam Postawiony serwer[TS-409 PRO] na dwóch dyskach ale jednego miałem wcześniej a potem dopiero dokupiłem drugi i czy można zrobić raida bez utraty danych z pierwszego dysku , a jak nie da rady to jak zrobić coś by nie stracić danych .
  4. BitGSM

    Kilka FTP na 409

    Bardzo dziękuje za pomoc myślę że sobie poradzę :)
  5. BitGSM

    Kilka FTP na 409

    Witam czy może ktoś powiedzieć czy można zrobić kilka ftp na qnap 409 i i czy jest możliwość by na jedym z tych ftp-ów ściągać mogłu by osoby po otrzymaniu chasła ?
  6. BitGSM

    Instruktaż/Tutorial Wiele stron w serwerze Web

    YES YES Wreszcie zrobione , ale może jeszcze ktoś mi pomóc , zainstalowałem wcześniej skrypt do hostingu zdjęć mam go w katalogu QWEB pod nazwą /hosting , co mam zrobić by by widoczny jak dawniej muszę dopisać jakiś skrypt czy wrzucić go do jakiejś domeny j jeszcze raz zainstalować POMOCY A...
  7. BitGSM

    Instruktaż/Tutorial Wiele stron w serwerze Web

    Witam próbowałem u siebie podanej konfiguracji i u mnie nie działa prosze podzielcie sie informacjami u kogo to poszło i czy wszystkim działa bez zarzutów
  8. BitGSM

    TS-409 Pro/Std Official FW (Version 3.0.0 Beta Build 0121)

    Witam co do instalacji to przebiegła normalnie ,ale po instalacji musiałem trzy razy restartować serwer bo raz nie mogłem się zalogować potem nie wstał serwer phpMySQL ,aż wreście poszło i działa . JESTEM ZADOWOLONY i czekam na polską wersje :D
  9. BitGSM

    Hosting Zdjęć

    Dzięki jest już ok ale jeszcze nie o to chodzi ,bo po dodaniu w guest folderu jest on dostępny w Lokalizacja: / Qmultimedia i każdy kto bedzie chciał to wejdzie i bedzie przeglądał zdjęcia , a moje pytanie jest czy można inaczej ustawić i podać regułe by foldery nie byłby widoczne a można by...
  10. BitGSM

    Hosting Zdjęć

    jak chodzi o sersje softu to taki Version 2.1.2 build 1031T
  11. BitGSM

    Hosting Zdjęć

    Dzięki ale jestem początkującym z takim sprzętem czy możesz powiedzieć jak i gdzie to można zrobić :) Dzięki A jak byś mógł krok po kroku to super wielkie dzięki z góry
  12. BitGSM

    Hosting Zdjęć

    Witam posiadam serwer TS409 i nie mogę z nim dojść do porozumienia , a dokładnie chodzi mi o to czy mozna hostingować zdjęcia tak ja np. na fotosiku . Wiem e jest to możliwe ale jak zdjęcia są w głównym katalogu Qmultimedia , natomiast jak zrobię już folder np Zdjęcia lub inny to prosi o Login i...