Recent Content by cacus

  1. cacus

    QNapi – ściąganie napisów do filmów

    @neotps - jest prostsze rozwiązanie, przynajmniej dla mnie. Ja zainstalowałem Emby i zapomniałem o dodatkach multimedialnych od Qnapa... Jak dla mnie jest świetny.
  2. cacus

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0537 build 20180331 | ARM & x86

    Jest już dostępna nowa wersja z kwietnia Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  3. cacus

    Pomoc SSD + 3xHDD - jaka konfiguracja?

    Czyli podsumowując Wasze opinie: 1. System na SSD (bez zmiany) 2. RAID1 (2HDD) + 1HDD Single a nie RAID5 (3xHDD)
  4. cacus

    Pomoc SSD + 3xHDD - jaka konfiguracja?

    Cześć, chciałem się Was poradzić, która konfiguracja będzie najbardziej optymalna. Główne zastosowanie QNAPa, to serwer multimediów do domowego użytku (filmy, zdjęcia, backupy itd.) Obecnie jest taka konfiguracja: S1 - SSD 128GB - System S2 - IronWolf 4TB - RAID1 - dane S3 - IronWolf 4TB - RAID1...
  5. cacus

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0537 build 20180331 | ARM & x86

    Wróciłem do firmware 4.3.4.0516: 1. Helpdesk 1.1.19 która jest w sklepie już się uruchamia prawidłowo. 2. Niestety z QUSBCam nadal jest problem, komunikat błędu i ciągle się restartuje: 3. Emby również wykrzacza się co chwilę :(
  6. cacus

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0537 build 20180331 | ARM & x86

    to chyba firmware prima a'prilisowe...:-/ czy uruchamiają się Wam: 1. Helpdesk 2. QUSBcam oraz czy działa poprawnie: 1. Emby server ??? u mnie porażka :(
  7. cacus

    QNAP TS-453B mini-4G lub QNAP TS-453B mini-8G

    dzięki, już nabyłem.
  8. cacus

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    tak, wiem że jest na QnapClub - zainstalowałem. Jest bezpłatny na 30 dni. Czy w najnowszym firmware 4.3.4.0427 macie nadal problem z wbudowanym serwerem DLNA?
  9. cacus

    Pomoc TS 453mini nie widzi dysku podpiętego przez USB

    może wydajność prądowa na USB 3.0 w nowym QNAPie jest niewystarczająca...?
  10. cacus

    Pomoc RAID 1 ale potem? Jak to zrobić bez formatu 1 dysku?

    przechodziłem to samo - poczytaj też tu: Rozwiązany - Single Disk vs RAID1 - jak to pogodzić?
  11. cacus

    QNapi – ściąganie napisów do filmów

    no tak... jak jesteś power user, to z głowy... ale rozmawiamy o większości, czyli lama user... jak ja ;)
  12. cacus

    Pomoc HS-251+ i TS-453Bmini-8G - migracja

    nie będę się sprzeczał - ale nie było takiej opcji przy tworzeniu, kiedy wybierałem RAID1... Przy wyborze Single drive - jak najbardziej jest.
  13. cacus

    QNapi – ściąganie napisów do filmów

    Niestety nie jestem programistą, a zwykłym, nawet nie zaawansowanym userem... :-P Ale wśród adminów już chyba są tacy, co piszą pod QNAPa... ;)
  14. cacus

    Czy widzieliście Qboost? :)

    drugi obrazek - zgadza się brak PL znaków ale zobacz na pierwszy obrazek :)
  15. cacus

    Pomoc HS-251+ i TS-453Bmini-8G - migracja

    mam 453Bmini zdradzisz jak ustawić szyfrowanie RAID1...? bo jak na razie, to nie widzę takiej możliwości: