Recent Content by CAD

  1. CAD

    Pomoc Nie mogę usunąć katalogu Bląd 3

    @daniel_t - dziękuję za podpowiedź. Otóż ciekawa rzecz, po zalogowaniu poprzez admin (a także każdego innego użytkownika) rzeczony "katalog" nie jest widoczny. Ani z poziomu File Station - i to rozumiem, ale dlaczego nie jest widoczny przy zalogowaniu przez WinSCP to nie rozumiem. W każdym razie...
  2. CAD

    Pomoc Nie mogę usunąć katalogu Bląd 3

    Dzięki za porady. Próbowałem ale niestety nic z tego. Nadal to samo. Zastanawiam się co robią (w sensie jaką funkcję pełnią) te katalogi: .@__thumb/transcode (transcode jest podkatalogiem @__thumb_ to one blokują możliwość skasowania. Jeszcze walczę.
  3. CAD

    Pomoc Nie mogę usunąć katalogu Bląd 3

    Dziękuje za odpowiedź! . Jak to zrobić? w sensie gdzie to się robi? (które menu?)
  4. CAD

    Pomoc Nie mogę usunąć katalogu Bląd 3

    No próbowałem, j.w. błąd 3 :-) Chyba, że ciśniesz ze mnie i nie powinienem tego robić ? :D
  5. CAD

    Pomoc Nie mogę usunąć katalogu Bląd 3

    Dzień Dobry, zanim do opisu problemu informacja, szukałem w google, szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego wątku, ponieważ jestem "zielony" być może coś przeoczyłem (kwestia nomenklatury), jeżeli tak to proszę mnie skierować do właściwego wątku :) A teraz w punktach opis problemu (który...
  6. CAD

    Cześć, Dzień Dobry !

    jak w temacie :Hello: Miłego dnia dla wszystkich i do zobaczenia w innych wątkach ! CAD