Recent Content by cavalier

  1. cavalier

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    @pigers U mnie nie ma w ogole folderu /usr/lib64/. Jest za to: /usr/lib/ /lib /lib64 Ten ostatni jest linkiem do /lib. Czy jest jakiś sposób, żeby sprawdzić gdzie sonarr szuka tego pliku? @lukjod Cały qnap zrestartowałem, a ze uzywam SortMyQPKGs, to widzę, że zarówno mono jak i...
  2. cavalier

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    Zainstalowalem i nadal to samo :( "MediaInfo Library could not be loaded libmediainfo.so.0" i dupa. Linkowanie tez nie pomogło - ale może @pigers podeślij proszę linka do tego wątku na Reddicie - spróbuję jeszcze raz. @lukjod - Czy, poza instalacją tego MediaInfoShared, cos jeszcze zrobiles...
  3. cavalier

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    Niestety nie... Trzeba manualnie importować.
  4. cavalier

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    spoko, tylko w Entware takiej paczki nie ma chyba...? Walczę z tym problemem już dość długo i niestety nadal nie udało mi się ruszyć ani o krok do przodu :( Próbowałem choćby tutaj pytać o pomoc, ale też bezskutecznie :(
  5. cavalier

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    Udało mi się przeinstalować Entware-std i zainstalować mediainfo. Niestety w samym QSonarr bez zmian. Cały czas jest informacja, że brakuje mu tego libmediainfo.so.0 :/ W jaki sposób można sprawdzić, czy mediainfo działa jak należy? Czy w ogóle mediainfo ma faktycznie jakiś związek z libmediainfo?
  6. cavalier

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    Przy próbie instalacji wspomnianego Entware-ng, otrzymuję komunikat o Unknown CPU Architecture. Mam zainstalowane Entware-std, ale komenda opkg (z jakimkolwiek parametrem) zwraca błąd "Command not found" :(
  7. cavalier

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    Hej, Po instalacji i konfiguracji QSonarra, prawie wszystko działa, ale jedna z kluczowych funkcji - niestety nie. Chodzi o rozpoznawanie pobranych plików i przesuwanie ich do odopowiednich folderów - problemem jest brak (przynajmniej wg Qsonarra) pliku libmediainfo.so.0. Próbowałem już...
  8. cavalier

    Pomoc Problem z konfiguracją QVPN

    Zaziałało :D Nie pomyślałem o najprostszej metodzie :Loser: Dzięki!
  9. cavalier

    Pomoc Problem z konfiguracją QVPN

    Hej, Chciałbym prosić o pomoc w następującej sprawie - od pewnego czasu korzystam z QVPN (v. 2.0.590) i przez kilka/naście dni wszystko działało poprawnie - byłem w stanie tworzyć nowe profile OpenVPN (używając pliku ovpn pobranego ze strony NordVPN) i łączyć się przez wybrany. Niestety, po...
  10. cavalier

    Witam!

    Cześć Wszystkim! Właśnie się zarejestrowałem, więc, staropolskim zwyczajem witam i liczę na pozytywne wrażenia z korzystania z forum! ;)