Recent Content by Czaro

  1. Czaro

    Pomoc Kodi pod Linux Station a funkcje pilota

    killjoy czy mógłbyś podpowiedzieć co pozmieniałeś w konfiguracji lircmap.xml oraz remote.xml, że pilot zaczął Tobie działać na Linux Station?
  2. Czaro

    Pomoc Virtualization Station / Gateway Time-out

    jestem już po aktualizacji QTS do wersji 4.3.2.0050 Build 20170104 i już widzę, że nie żałuję tego rozwiązania :) wygląda na to, że wszystkie usługi z których korzystam wstały bezproblemowo, oczywiście Virtualization Station również :) dziękuję za sugestię podniesienia wersji, jest to wyjście...
  3. Czaro

    Pomoc Virtualization Station / Gateway Time-out

    No nie powiem, że teraz dałeś mi do myślenia :) Dobry pomysł i faktycznie chyba pójdę w tym kierunku :)
  4. Czaro

    Pomoc Virtualization Station / Gateway Time-out

    Racja, tak będę musiał zrobić. W każdym bądź razie bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie :)
  5. Czaro

    Pomoc Virtualization Station / Gateway Time-out

    Zrobiłem restart kvm_qnap.sh, niestety nie przyniosło to żadnego efektu :(
  6. Czaro

    Pomoc Virtualization Station / Gateway Time-out

    Przeprowadziłem restart całego systemu - bez rezultatu. W przypadku SSH wygląda to w sposób następujący: Struktura plików i katalogów:
  7. Czaro

    Pomoc Virtualization Station / Gateway Time-out

    Tak, robiłem restart wiele razy, na różnych etapach (instalacji aplikacji jak również po aktualizacji QTS). Chociaż po Twojej sugestii zrobię go teraz jeszcze raz tak dla pewności.
  8. Czaro

    Hello

    Cześć wszystkim :)
  9. Czaro

    Pomoc Virtualization Station / Gateway Time-out

    Cześć, Czy ktoś z Was spotkał się może ostatnio z problemem uruchomienia Virtualization Station, który objawia się takim ekranem: W moim przypadku Virtualization Station przestał działać po aktualizacji aplikacji do wersji 2.2.5601, również ostatnia wersja 2.2.5602 nie rozwiązała problemu. Po...
  10. Czaro

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    no to rewelacja :) wklejam poniżej link do strony Intela jak ktoś będzie w przyszłości potrzebował specyfikacji procesora Intel Celeron J1900 instalowanego w TS-251+ link widać również, że w momencie wprowadzania procesora na rynek Intel podawał, że procesor obsługuje pamięci DDR3L 1333, a sam...
  11. Czaro

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Z tego co wyczytałem tutaj na forum i na stronie Intela to procesor J1900 został wprowadzony na rynek w 4 kwartale 2013 roku, być może wtedy na potrzeby specyfikacji podawali, że wspiera 8GB (2x 4GB) dlatego, że nie było większych kości. Wczoraj kontaktowałem się ze sklepem QNAP Polska i...
  12. Czaro

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    ja wczoraj zainstalowałem w TS-251+ 2 kości po 8GB i wszystko śmiga bezbłędnie
  13. Czaro

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Również dorzucę od siebie moje doświadczenia z TS-251+ :) potwierdzam działanie 2x 8GB HX316LS9IB/8 (Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3L CL9 SODIMM 1.35V Impact)