Recent Content by czerwony3

  1. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    to kablówka, jest od nich jakieś urządzenie, raczej router -> technicolor tc7230. Tak czy inaczej ruszyło po zaimportowaniu profilu Qnap ID. Po stronie Qnapa i zmianie domyślnego portu VPN też działa. W ramach testu usunęłam zaimportowany profil i wprowadziłam go ponownie ręcznie, tak jak...
  2. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    jej włączenie, wyłącznie nie ma wpływu na połączenie
  3. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    deco x20 ma zarządzanie tylko z poziomu aplikacji mobilnej, przez www możesz co najwyżej zaktualizować i zresetować router, także bromazepam możesz wykorzystać przy innej okazji :) TP-Link Deco X20 - test tańszego zestawu Mesh w standardzie Wi-Fi 6
  4. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    okej, nie znam się. Może w takim razie poradzicie jaki port ustawić i skąd go wziąć, żeby było dobrze? Wróciłam do domyślnego 443 (UDP), ale też nie działa. Nie wiem na ile UPnP w mQc działa, ale informuje, że jest okej. Korzystam z mesha od DECO, gdzie też, tak mi się wydaje? przekierowałam ten...
  5. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    tak i działa, bo mogę się poza siecią lokalną po nim zalogować do Qnapa przez przeglądrkę
  6. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    nie łączę się przez QuWAN router
  7. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    no nie pomaga, przy próbie połączenia z poziomu maca od razu jest takie info
  8. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    Klientem jest aplikacja qvpn na macOS podobnie telefon QVPN + aplikacja na iOS. W przypadku telefonu niby się łączy, ale z ograniczonym dostępem. Czy w takim razie dobrze rozumiem, ze w Kliencie nie powinnam ustawiać żadnego profilu?
  9. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    używam QuFirewall i jest skonfigurowany, ale teraz jest wyłączony, bo pomyślałam, że jednak może go zablokował. A port w routerze przekierowany na 61435
  10. czerwony3

    Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

    Cześć, jak w tytule Qbelt przestał działać, wcześniej działał bez problemu. Możliwe, że aktualnie już sama coś pomieszałam w ustawieniach, także będę bardzo wdzięczna jakby ktoś z Was znających się na tym spojrzał na tej moje ustawienia i dał jakieś wskazówki. Qbelt w QVPNService 3...
  11. czerwony3

    Pomoc Qbelt ograniczony dostęp

    Cześć, Qbelt działał zdalnie na moim macu, ale musiałam zrobić format i przestał, w NAS ustawienia bez zmian. W profilach połączeń QVPN niby wszystko działa. Qbelt niby się łączy zarówno po lokalnej sieci jak i na zewnątrz, ale ma ograniczony dostęp a tym samym bez dostępu do zawartości. Nie...
  12. czerwony3

    Pomoc qbelt stale podłączony użytkownik

    Cześć :) z siecią mam do czynienia codziennie, ale niestety nie znam się na niej :| W związku z tym, że potrzebuję mieć stały dostęp do niektórych dokumentów spoza domu i własnej sieci, dlatego uruchomiłam qbelt-a (OVPN przekroczył moje umiejętności). Nie łączę się poprzez qnapcloud a przez...
  13. czerwony3

    Dzień dobry!

    Od dłuższego czasu obserwuję forum, ale jeszcze nie zdążyłam się przywitać :) Witam wszystkich!
  14. czerwony3

    Pomoc qnap 251d + hdmi

    ticket wysłany, jak odpiszą dam znać ;) Hej :) długo to trwało, ale skończyło się wymianą urządzenia, która... nic nie dała. Problem leży gdzieś po mojej stronie. Od początku: zdalnie serwis qnapa nic nie wskórał, dlatego zaproponował zwrócić się do miejsca zakupu. W związku z tym, że nie...
  15. czerwony3

    Pomoc qnap 251d + hdmi

    wyłącznie, czy włącznie zdalnego nic nie pomaga, z różnymi kablami próbowałam już wczoraj, podobnie ze złączami w tv. Po przywróceniu ustawień i jeszcze raz uruchomieniu aplikacji qremote, włączyłam przez nią chrome i ku mojemu zaskoczeniu uruchomiła się, ale pod nią nic nie ma i działa tylko...