Recent Content by damiannet

  1. D

    Poszukuję trenera qnap

    Cześć. Fajnie że forum służy pomocą, ale nie będę każdym pytaniem zasypywał forum. Poza tym chciałbym zadać więcej szczegółowych pytań. Jeżeli ktoś się czuje na siłach aby mnie podszkolić to zapraszam do kontaktu.
  2. D

    Poszukuję trenera qnap

    Hej ! Poszukuję osoby która przez Skype udzieli mi treningu z obsługi funkcji qnap takich jak iSCSI, qnap Drive, podłączanie dysków sieciowych, łączenie przez TCP/IP i inne usługi qnap. Nie mam pojęcia o cenie za godz treningu więc czekam na propozycję. Pozdrawiam
  3. D

    Pomoc Ukryta aplikacja.

    Hej zainstalowałem jakieś repozytorium o nazwie YouTube. Tak aby pobierać pliki bezpośrednio z yt na qnapa, ale w app center ani na pulpicie jej nie widać. Ktoś wie gdzie to może się ukrywać ? Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
  4. D

    Pomoc Konta użytkowników w aplikacji Qfile.

    Ok, ale to nie wyjasnia jakich danych mam uzyc aby zalogowac sie w aplikacji qfile. Hmm Edit Po odpaleniu aplikacji Qfile wyskakuje okno logowania gdzie muszę podać dane: maila i hasło. A przecież zwykłem użytkownikowi nie podam danych admina. W WD było tak że na ich stronie clouda...
  5. D

    Pomoc Konta użytkowników w aplikacji Qfile.

    Dziękuję za odpowiedz, jednak nadal stoję w tym samym miejscu. Wszystko co widać ma screenach miałem już zrobione. doinstalowałem tylko certyfikast SSL ten "Let's encrypt ", ten darmowy. I pytanie co teraz ? Na telefonie mam aplikację Qfile i jak się zalogować na nią przy użyciu konta innego...
  6. D

    Pomoc Konta użytkowników w aplikacji Qfile.

    Hej. Od ponad 5 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem TS253a, ale nadal nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą. Być może dla was będzie to trywialne i mi powiecie. Poprzednio miałem WD cloud i tam zakładałem użytkownikom konta na stronie wd i podpinalem je pod aplikacje. Czyli z jednego NASa...
  7. D

    Pomoc Podłączenie kamer do TS 253A

    Ladies and gentlemen, hej ! Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego nasa. TS-253A. Obecnie posiadam jedną kamerkę podpiętą do routera, a router do NASa. Chcę jednak dokupić jeszcze 3 kamerki. Pojawia się tutaj konieczność zastosowania switcha. I tutaj jest moje pytanie do...
  8. D

    Obsługa kamer z Onvif 2.0

    Hej. Mam te kamerkę i nie mogę sobie poradzić z konfiguracja surviallance station. W żadnej z opcji nie ma widoku z kamery. Na przeglądarce i telefonie mogę bez problemu się z nią połączyć zarówno po lanie jak i gsm. Jakieś pomysły ?
  9. D

    Hello World !

    Dzień dobry wszystkim. Chciałbym się przywitać, gdyż od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem modelu TS 253a. Przyznam że niektóre funkcje sprawiają mi trochę problemów ponieważ jest to mój pierwszy nas. Przedtem miałem tylko WD Clouda. Powiedźcie proszę jakie artykuły przeczytać aby opanować...