Recent Content by dawide

  1. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    i to dopisać na końcu tak ? no i nie wiem :-(
  2. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    a Pyload mam tutaj: Folder instalacji: /share/MD0_DATA/.qpkg/Entware/share/pyload Folder konfiguracji: /share/MD0_DATA/.qpkg/Pyload Folder pobierania: /share/MD0_DATA/Download
  3. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    na koncu jest: [Entware] Name = Entware Class = null Status = complete Build = 20200107 Display_Name = Entware-std Version = 1.02 Author = zyxmon QPKG_File = Entware.qpkg Date = 2020-05-13 Shell = /share/MD0_DATA/.qpkg/Entware/Entware.sh Install_Path = /share/MD0_DATA/.qpkg/Entware RC_Number =...
  4. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    Restart chwile zajmie. Na wersji 4.3.3 miałem problem z PYLOAD - nie chciał działać Ale może ten nowy by zadziałał na TS-212P Problem jest inny po każdym restarcie nie startuje entware
  5. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    mówie o: Allow running autorun.sh during startup After completing the autorun.sh, please don't forget to enable the option to allow running autorun.sh during the system startup.
  6. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    Ja mam takie coś /opt/etc/init.d/rc.unslung start Tylko ja w wersji 4.2.5 nei mam opcji w menu Run user......
  7. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    o to już wyższa szkoła jazdy doszedłem do punktu: vi /tmp/config/autorun.sh
  8. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    o i to jest konkret. Jutro sprawdzę :-) zrobione. pytanie czy będzie działał po restarcie serwera :-)
  9. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    nie wiem jak dodać PYLOAD do autostart.sh ? Ktoś wie ? Nikt nic nie wiem ?
  10. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    A wersja 0.4.20 PYLOAD będzie działała na Firmware 4.3.3 bo tylko taki update mogę zrobić ? Poprzednia wersja nie chciała działać na nowej wersji FIRMWARE dlatego musiałem się cofnąć. ps. Jak zamykam PUTTY przestaje działać PYLOAD
  11. dawide

    Pomoc Pyload 0.4.20 - QNAP TS-212P

    Po zainstalowaniu nowej wersji Pyload nie startuje po włączeniu serwera. Dopiero w Putty trzeba go wystartować Potrafi też się sam zamknąć. Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.5 Model serwera: QNAP TS-212P
  12. dawide

    Pomoc SS nie działa po ostatniej aktualizacji

    Ja jestem na wersji 4.2.5 i mam ten sam problem po aktualizacji do 5.1.2.3.0 :) Na wersji 5.1.0.5 strona logowania się ładowała ale tylko tło :) Brak możliwości wpisania loginu i hasła Napisałem do supportu QNAP-a i czekam na odpowiedź\rozwiązanie problemu
  13. dawide

    Pomoc Problem z logowanie do surveillance station

    to mam wyłączone :-) Napisałem do QNAP support :-) Czekam cały czas na odpowiedź\rozwiązanie problemu ps. Po aktualizacji do wersji 5.1.2.3.0 system nie widzi aplikacji :-)
  14. dawide

    Pomoc Problem z logowanie do surveillance station

    a jak to wyłączyć ?
  15. dawide

    Pomoc Problem z logowanie do surveillance station

    Brak okna logowania :-((( wersja surveillance station 5.1.0.5 nowsze nie uruchamiają się w cale. Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.5 Model serwera: QNAP TS-212P zrobiłem reset według instrukcji i bez efektu :-( Da się przywrócić SS do ustawień fabrycznych, dostałem poniższe z supportu...