Recent Content by dawidk1978

  1. dawidk1978

    Pomoc Pi Hole na Dockerze, jak skofigurować?

    Dzień dobry Panie i Panowie Ja po update mam coś takiego :( Przyzwyczaiłem się mocno do Pihole. Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie.... Wiecie co z tym zrobić?
  2. dawidk1978

    Pomoc QNAP z UPS sposób wyłączania

    Po testach. Bynajmniej z moim UPS rekomendowanym przez Q. Eaton Ellipse Pro 650. Po zamknięciu systemu z powodu utraty zasilania, ustawieniu Qnapa na zawsze on, QNap nie wstaje po powrocie zasilania, tzn nie wzbudza go USB. Trzeba go obudzić WOL lub ustawić harmonogram. Jedyna słuszna opcja to...
  3. dawidk1978

    Pomoc QNAP z UPS sposób wyłączania

    Dzięki, niby jest opcja zawsze włączony. Zrobię testy :)
  4. dawidk1978

    Pomoc QNAP z UPS sposób wyłączania

    Cześć Wszystkim Mam pytanie Jak ustawić lepiej Qnap z UPSem. Zawsze miałem ustawione po 2 minutach od utraty odinstaluj bezpiecznie usługi i czekaj na powrót zasilania. Tylko ta opcja rozładowuje całego UPS. Czy opcja pierwsza WYŁĄCZ QNAP jest lepsza? (dla mnie wyłączenie to nie to samo co...
  5. dawidk1978

    Pomoc Komunikat brak miejsca na dysku

    Cześć Panie i Panowie, szlag mnie zaraz trafi. Kupiłem nowe urządzenie, próbuję przenieść dane. Komunikat braku miejsca na dysku mimo 10 % zajętości. Gw miejsce na migawki wyłączone. Co może być nie tak?
  6. dawidk1978

    Pomoc Szyfrowanie folderów domowych

    Już to zrobiłem :) 1644778279 Jeszcze próbuje póki mam kopię zaszyfrować jako nie systemowy i włączyć homes. Zobaczymy :) 1644780878 nie da się :( Muszę potworzyć foldery z szyfrowaniem dla każdego osobne
  7. dawidk1978

    Pomoc Szyfrowanie folderów domowych

    No właśnie :( Czyli stworzyć samemu homes ? Zaszyfrować? Będzie tam umieszczał foldery domowe?
  8. dawidk1978

    Pomoc Szyfrowanie folderów domowych

    Proszę, zaszyfrowałem foldery maili Jest kłódka. Folderów domowych > brak opcji 1644776983 Screeny opcji folderu homes i folderu Qmaila dla przykładu. Inne foldery mają opcje szyfrowania a homes nie?? Chodzi o zabezpieczenie przed kradzieżą dysków. Trzymamy tam wrażlwe dane firmowe
  9. dawidk1978

    Pomoc Szyfrowanie folderów domowych

    Ale nia ma widzisz tu opcji. Foldery domowe. One są szyfrowane w defaulcie? Nie zaszyfrowałem całego dysku a nie chce mi sie od nowa danych zgrywać.
  10. dawidk1978

    Pomoc Szyfrowanie folderów domowych

    PatrzyL :) Ale chodzi mi o foldery domowe użytkowników :/
  11. dawidk1978

    Pomoc Szyfrowanie folderów domowych

    Cześć Panie i Panowie, czy jest możliwość szyfrowania folderów domowych? Mam kilku użytkowników w firmie i wrażliwe dane. Nie widzę opcji zaszyfrowania tych folderów. Obecnie odpaliłem nowe urządzenie i czas usystematyzować te sprawy, nie chcę szyfrować całego dysku. Chyba, że nie ma innej...
  12. dawidk1978

    Pomoc Masowe ataki na QNAPy?

    Czyżby już naprawili?? Fixed SMB CVE-2021-44142 and some security issues.
  13. dawidk1978

    Pomoc Nowy zakup TVS 872 pomoc w konfigu

    Jak już kupiłem 3. A to econo rozwiązanie
  14. dawidk1978

    Pomoc Nowy zakup TVS 872 pomoc w konfigu

    Tak. Storage. Kopie systemu, qsync firmowy. Synchronizacja kopii. Może komunikator.