Recent Content by dylanhunt

  1. D

    DirectAdmin na 209 pro II

    zapomnij o tym - tez miałem takie plany ale z cpanelem - qnap ma ograniczone możliwości - a jak byś dał rade to marne efekty widzę.
  2. D

    Midnight Commander Optware ipkg

    witam po instalacji na świeżym systemie Optware ipkg próbuje odpalam putty i wpisuje mc i nic nie ma. usuwam paczkę i ponownie instaluje i nic nie ma nadal próbuje zainstalować ręcznie mc lub klienta do irca Bx... i pisze unknow mc . co robię nie tak. paczkę włączam proszę o odpowiedz. lub jak...
  3. D

    TS-109 Pro/Std Official FW (Version 3.1.0 Build 0708)

    zgadzam sie musiałem formatowac dysk po zainstalowaniu nowej wersji na ts 109 II
  4. D

    TS-109 Pro/Std Official FW (Version 3.1.0 Build 0708)

    mam problem po przejściu z wersji 3.0 na 3.1. objawy sa takie : 1. brak dostępu do stron a do panela jest - wystarczy reset i chodzi cała dobę dobrze ale strasznie wolno. strony otwierają się strasznie wolno. 2 po 24 h brak całkowitego dostępu do serwera od 15:34 na razie go nie resetowałem...
  5. D

    b1gMail w gnap ts109

    czy może ktoś mi pomóc w tym by poczta była rejestrowana przez gościa ze strony a nie admina
  6. D

    b1gMail w gnap ts109

    witam chciałbym zainstalować b1gMail 6 na swoim qnapie lecz nie działa poczta prawidłowo przy mojej 1 próbie instalacji gdzie mam xdove. 1. - czy ten b1gMail będzie prawidłowo działać jeśli tak to jak go skonfigurować 2. jeśli nie czy istnieje inne rozwiązanie by stworzyć skrypt na stronie by...
  7. D

    problemy z poczta

    witam chciałbym sie dowiedziec bo od 4 miechów prubuje uruchomic xmaila ale na pruzno poddaje sie powoli na moim ts 109 pro prosiłbym o jakas pomoc jak zainstalowac i skonfigurowac ps. xmail ma klopoty przy logowaniu da sie konto zalozyc ale zalogowac jest trudniej. czy jest mozliwosc...
  8. D

    pomoc z ts-109 zawias

    Witam mam problem, iż serwer ts109 zawiesił się po jego restarcie straciłem paczki: IPKG, phpmyadmin, joomla, xmail, pyton, i jeszcze jakieś – nie pamiętam dokładnie, jakie jeszcze były instalowane. Zależy mi na danych baz danych i danych umieszczonych na serwerze. Zaktualizowany system do...
  9. D

    Jak monitorować pobieranie danych przez FTP ???

    a istnieje cos takiego jak np cpanel czy nnne takie oprogramowanie do qnapa a po 2 czy jest mozliwosc monitorowania calego qnapa jego wydajnosc i obciazenie jakie jest na danej stronie cos ala statystyki tylkoze dla serwera.
  10. D

    Subdomeny

    dzieki wszystko juz dziala :) domeny tez mam tylko pytanie moge posiadać cpanela pro z licencja pytanie czy bedzie kompatybilny z systemem qnap i jak go sie instaluje na qnapie bo jestem cieki z tego 2 pytanie to jak zrobic by poczta dzialala dla karzdej domeny i jak ja skonfigurowac bo xmail...
  11. D

    Subdomeny

    serwer jest podpiety do swicza gdzie jest swiatłowód na zew. ip a siec lokalna mam na ruterze linka wrt350n mam pytanie czy da sie. zrobic tak by serwer umiescic w sieci lokalnej gdzie ruter mialby ip zewnetrzne ale gdzy wpisze domene to zalaczy sie nie router tylko qnap. ??
  12. D

    Subdomeny

    oki wiec koledzy jak to zrobic naie na subdomenach tylko na domenach ??
  13. D

    Subdomeny

    po instalacji ipkg niema mc dlaczego ?? jak go zalaczyc
  14. D

    XMail + PHPXmail QPKGized

    mozna prosic o przetłumaczenie ??
  15. D

    problem z qnap ts-109

    wtym problem finder mi go nieznajduje na 2 kompach z win xp sp2 a u kumpla na xp niedziala a na jego laptopie hp z wista znalazl qnapa wiec gdzie jest problem ze umnie na xp niedziala ??