Recent Content by fazi2

  1. fazi2

    Pomoc Dostęp zdalny - ograniczenie do danej aplikacji

    ok to rzeczywiście pomaga na foldery ale user widzi strukturę Voluminów a to też nie jest pożądane a tego chyba nie da się ukryć? a co do drugiego pytania ? > I jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość wystawienia na dostęp z internetu dla danej osoby tylko aplikacji QSYNc - poprzez jakiś link ?
  2. fazi2

    Pomoc Dostęp zdalny - ograniczenie do danej aplikacji

    Witam chciałem poprosić o pomoc z problemem. Potrzebuję udostępnić QNAPa zdalnie w ten sposób że ktoś będzie się logował przez internet i z poziomu przeglądarki będzie miał dostęp do jednego wybranego katalogu. Wiem że można udostępnić File Station w myQNAPcloud problem jest taki że potrzebuję...
  3. fazi2

    Pomoc Problem z aktualizacją Qnap ts-231

    ja pitole... dzięki bardzo za pomoc.. kilkanaście lat w zawodzie i nie zauważyłem takiej rzeczy... dzięki serdeczne
  4. fazi2

    Pomoc Problem z aktualizacją Qnap ts-231

    to oprogramowanie ściągnąłem i wypróbowałem, tzn. proponuje mi wersję 4.3.6.2232 build 20221124 i 4.3.6.2050 build 20220526 i obie ściągałem i zaczyna wgrywać aktualizację a później wyskakuje z komunikatem "Aktualizacja nie powiodła się. Proszę sprawdzić wersję firmwaru"
  5. fazi2

    Pomoc Problem z aktualizacją Qnap ts-231

    tak bo to się dało ustawić nowe z poziomu qfindera - tyle że jak biorę zaloguj to przekierowywuje na przeglądarkę internetową która z kolei od razu przekierowywuje na stronę na której jak by wymuszał aktualizację (nawet jeszcze nie dochodzę do etapu logowania).
  6. fazi2

    Pomoc Problem z aktualizacją Qnap ts-231

    Qfinder pokazuje właśnie TS-231 (bez żadnych dodatkowych literek). Rozumiem (tak też podejrzewałem) że jest EOL ale teraz nawet nie mogę się zalogować czy to oznacza że mogę go tylko wywalić ? Pozdrawiam
  7. fazi2

    Pomoc Problem z aktualizacją Qnap ts-231

    Dzień dobry, mam problem ze starszym NASem Qnap TS-231. Qnap ten działał u mnie przez jakieś 3 lata ale przez ostatni czas tzn. leżał w szafie, miał wyjęte dyski i było zrobione przywrócenie do ustawień fabrycznych. Teraz chciałem go aktywować ale po wyszukiwaniu Qfinderem i wstępnej...