Recent Content by fnx

  1. fnx

    Docker kolejnosć uruchamiania

    Dzięki za informację. Właśnie zrobiłem to w cronie, przetestowałem i działa. Zatem mogę zabrać się do kolejnych etapów. Temat na chwilę obecną uważam za rozwiązany.
  2. fnx

    Docker kolejnosć uruchamiania

    Albo poszukać na zagranicznych forach gdzie jak się okazują nie mają mniemania wielkości. Ale co grabię? Liście? Stary naprawdę chcesz to pomagaj, nie to odpuść bo Pan żeś przewrażliwiony.
  3. fnx

    Docker kolejnosć uruchamiania

    Kolego nie tymi tekstami do mnie naprawdę. To nie elektroda, bluzgać to sobie możesz Pan do rodziców i to jak ci pozwolą. Forum służy do wymiany informacji i pomocy jeśli nie potrafisz pomagać to moze odpuśc co? Bo z tego co widze to nie jestem jedyny na forum, któremu proponujesz po pierwsze...
  4. fnx

    Docker kolejnosć uruchamiania

    Kuuu...rde Trochę mnie to zaczyna irytować bo zamiast prosto to... No ale cóż zatem rozumiem, że jeśl w ssha idzie to i w cronie by chyba dało się np dać polecenie że najpierw uruchamia taki i taki a potem inny kontener? Może tak jest szybciej i lepiej?
  5. fnx

    Pomoc Cron - Backup bazy danych z dockera

    Tak jak napisałem. Moje rozwiązało problem, to co napisałeś nie działało :( nie wiem czemu.
  6. fnx

    Docker kolejnosć uruchamiania

    A do się to jakoś inaczej zrobić? Nie idzie mi jakoś :/
  7. fnx

    Pomoc Cron - Backup bazy danych z dockera

    To nic nie dało. Znalazłem rozwiązanie: #/bin/sh echo -e "Backing up MySQL database" /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/container-station/bin/docker exec -i mysql-2 /usr/bin/mysqldump -h localhost -u root -p nazwabazydanych --password=admin --single-transaction >...
  8. fnx

    Pomoc Cron - Backup bazy danych z dockera

    Nic z tego. Moze od początku na Qnap apka WebCrontab, w nim polecenie: #/bin/sh echo -e "Backing up MySQL database" /mnt/ext/opt/mariadb/bin/mysqldump -u root -p nazwabazydanych --password=1234 --single-transaction > /share/CACHEDEV1_DATA/Dane/Bazy_danych/123.sql I to polecenie działa. ALe...
  9. fnx

    Pomoc Cron - Backup bazy danych z dockera

    Dzięki. Niestety dostaje komunikat: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) when trying to connect A na innym userze: Using a password on the command line interface can be insecure. oczywiście bezpośrednio z puty po zalogowaniu do qnap Rozumiem, że to działa tylko...
  10. fnx

    Docker kolejnosć uruchamiania

    Czy jest możliwość gdzieś ustawienia kolejności uruchamiania kontenerów?
  11. fnx

    Pomoc Mattermost - Migracja z Qnap 5.0.0.7 - Do najnowszej wersji

    W takim razie nie jestem w stanie wyedytować postu i przypisać tagi.
  12. fnx

    Pomoc Mattermost - Migracja z Qnap 5.0.0.7 - Do najnowszej wersji

    Da nowego postu (z dziś) mam tę opcję, dla tego z ost. dni już nie przypuszczam, ze przekroczyłem czas edycji.
  13. fnx

    Pomoc Mattermost - Migracja z Qnap 5.0.0.7 - Do najnowszej wersji

    Cześć, nie mogę wyedytować postu. Umożliwisz mi to, to bym
  14. fnx

    Pomoc Cron - Backup bazy danych z dockera

    Witam, W cointainer mam kontener mysql, pytanie jak przy pomocy webcrona zrobić backup konkretnej bazy danych? Jeśli mam sql bezpośrednio na qnap to robiłem to tak: #/bin/sh echo -e "Backing up MySQL database" /mnt/ext/opt/mariadb/bin/mysqldump -u login -p passs --password=passs...
  15. fnx

    Pomoc Mattermost - Migracja z Qnap 5.0.0.7 - Do najnowszej wersji

    To co było ważne, pięknie się zrzuciło. Tabele musiałem poprawić tzn z" na ` ale to żaden problem. Działa i to najważniejsze. Ok z racji, ze trochę mi to zajęło ale mam efekt to podaję instrukcję. Konwersja wiadomości Mattermost: Skopiować katalog Mattermost z (backup)...