Recent Content by gkulesza

  1. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Sam uzywam wersi PRO ze wzgledu na niski pozioim halasu. O godzinie piatej rano w okolicach biurka gdzie sie on znajduje 670 PRO przy zupelnej ciszy slychac szum wiatru o poziomie halasu ponizej szeptu. Mam tez wersje 470 nie PRO i porownujac obie z przykroscia musze stwierdzic za jest on...
  2. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    muppi_pl Wymiana i3 na i7 decydowanie lepsza wydajność ! QNAP 670 PRO z i7-3770T stał się super szybkim dyskiem sieciowym. zaczynając od prostych rzeczy takich jak nawigacja po menu QTS, natychmiastowa reakcja. Morze na mój użytek to i7 to więcej niż potrzebuje ale w przyszłości planuje dodać...
  3. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Muppi_pl Procesor i7-3770T jest aktualnie w drodze do mnie. Powinien zostac dostarczony dzis. Postaram sie dokonac wymiany w tym tygodniu i dokonac wpisu. Teoretycznie powinine charakteryzowac sie dwukrotnie lepsza wydajnoscia i mniejszym zuzyciem energii o 10W w poruwnaniu do i3-3220. W moim...
  4. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Pigers, Zgodnie z tym forum: QNAP NAS Community Forum • View topic - TS-670 Pro - Support Intel Xeon E3-1275V2 or E3-1280V2 ??? E3-1265LV2 45W zainstalowane i w pelnie wspolpracuje z plyta glowna. Dziekuje kazdemu za opinie pozostaje przy i7-3770T.
  5. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Po wielu poszukiwaniach znalazlem dwie mozliwosci 1> i7-3770T 45W 2> E3-1265LV2 45W Poprosze o wasze opinie nie planuje uzywania VM.
  6. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Wielkie dzieki za sugestie. Zdecydowalem sie na zakup procesora i7-3770T 45W mocy do QNAP 670 Pro. Cztery rdenie 8 watkow to dwa razy wiecej niz i3-3220 i do tego mniejszy pobor mocy. Optymalne rozwiazanie pomiedzy niskim poziomem halasu, cieplem i wydajnoscia. Podziele sie opinia po instalacji.
  7. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    QNAP 670 Pro Fw 4.1.0 RAM 16GB Kingston Wczoraj dokonalem wymiany procesora z i3-3220 3.3 GHz na i7-3770k 3.5GHz. Zwiekszony pobor mocy procesora z 55W na 77W generuje wiecej ciepla na zasilaczu. Temperatura CPU doszla do 72 stopni przy kopiowaniu plikow klientem FTP. Oba wiatraki przelaczyly...
  8. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Hey Pawel, Przegladalem kilka roznych forum i natrafilem na ciekawa informacje odnosnie poziomu halasu w modelach x70. Wiele osob twierdzilo ze wersja 670 PRO jest najcichsza. Dzis zostala ona dostarczona do mojego domu i ku mojemu zdziwieniu po rozebraniu zasilacza znalazlem w nim tylko jeden...
  9. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Pawel, Dziekuje bardzo za szczegolowa analize. Udalo mi sie znalezc wiatrak 40x40x10 na Amazonie 40mm x 10mm 4010 8.9 CFM 3Pins 12V DC Brushless Computer Cooling Fan: Amazon.co.uk: Computers & Accessories Specification: Product NameCooling Fan MaterialPlastic Design7 Blades Rated VoltageDC...
  10. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Wielkie dzieki za szybka odpowieidz. Ja sie zastanawiam nad Noctua NF-A4x10 poziom halasu 17.9dB. Noctua.at - sound-optimised premium components "Designed in Austria"! NF-A4X10 FLX: Amazon.co.uk: Computers & Accessories Uzywam juz ich hetseank z dwoma wenylatorami od 3 lat na i7 rewelacyjan...
  11. G

    Instruktaż/Tutorial TS-x70 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Pawel, Wielkie dzieki. Pomogles mi z decyzja i7 3770K. Prosze daj znac jak znajdziesz wiatrak do zasilacza bo moj tez mnie drazni. Wiesz moze z jakiego materialu jest wykonany heatseank? Bo rozwazam wyzej wymieniona paste Coollaboratory Liquid Ultra