Recent Content by gonzul

  1. gonzul

    Pomoc TS-251A+TR-004 i UPS CyberPower UT850EG

    Nie mam, ale się przymierzam :) z tego co wyczytałem z instrukcji, The RAID enclosure enters standby mode under the following conditions: • The host enters hibernation or standby mode or is powered off. The RAID enclosure only enters sleep mode if the USB power design of the host supports this...
  2. gonzul

    Pomoc Zdalna replikacja NAS to NAS

    Logi są ok, 127.0.0.1 odnosi sie do twojego serwera (bo to on inicjuje zdarzenie) a 192.168.0.5 to IP urządzenia z którego sie podłączyłeś, komputer tablet lub telefon i uruchomiłes replikacje. Co prawda błąd snapszota wiele mi nie mówi bo mam to wyłączone U mnie replikacja ts253->ts219 działa...
  3. gonzul

    Download [RC3] QTS 4.2.0 Build 0918 | ARM & x86

    Na 253PRO począwszy od RC1 nie działa QFile dla iOS, w 20150918 nic sie nie zmienilo, Aczkolwiek można już zmienić hasło użytkownika. Coś za coś :-) Ale dobra wiadomość jest taka ze na build 0919 (RC4) już działa :-)Sprawdzone na TS-253PRO i TS-219P
  4. gonzul

    QNAP TS-453 Pro - czy to dobry wybór ?

    Moja kostka 8gb kingstona kosztowała 179,83 w sferisie do odbioru własnego. Dziś jest po 183,33 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  5. gonzul

    Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

    Nie mam zainstalowanego ergo włączonego. Pewnie jest jak mówisz. Można zamknąć temat. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. gonzul

    Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

    Pytałem gdzie to wyłączyć w Kodi a nie gdzie jest HD station No ok :) to kończy temat. Ostatecznie ukrywam Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. gonzul

    Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

    Gwiazdorzycie chłopaki ... Co do czytanie ze zrozumieniem odesłabym do mojego pierwszego postu. Ale skoro juz sie bawimy w taplanie w błocie ... to żeby coś wyłączyć trzeba to najpierw mieć zainstalowane. A skoro piszę że nie mam zainstalowane to nie mogę wyłączyć ... więc skoro rozwiązanie wg...
  8. gonzul

    Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

    Napisze jeszcze raz - stacji monitoringu nie mam :) Chcesz mi powiedziec ze mam sobie zainstalowac stacje monitoringu zeby ją wyłączyc?
  9. gonzul

    Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

    Stacji monitoringu nie mam a gdzie tego szukać w kodi ?
  10. gonzul

    Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

    Jest to pewne rozwiazanie :) ale nie o take ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. gonzul

    Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

    Witam W udziale /Multimedia mimo usuwania automatycznie tworzy mi sie katalog TV z podkatalogiem Recordings. Nie mam włączonego monitoringu ani żadnych stacji TV. Jak to wyłączyć? Jaka aplikacja to może tworzyć? TS-x53
  12. gonzul

    QNAP TS-453 Pro - czy to dobry wybór ?

    Co do pamięci to polecam KINGSTON SODIMM DDR3L KVR16LS11/8 gdziekolwiek taniej znajdziesz. Kolegi proponowali, ja kupilem i dziala bez problemow ;)
  13. gonzul

    QNAP TS-453 Pro - czy to dobry wybór ?

    Ja mam podobnie do killjoya, QNAP TM jest backupem dla ssd systemowego. Resztę trzymam na QNAP + dyski zewnętrzne ale TM do tego nie mieszam. Backup załatwia mi manager na QNAP. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. gonzul

    Pomoc Vmobile - dostęp z "zewnątrz"

    Jeżeli nadal z tym walczysz to VPN powinien rozwiązać problem. Oczywiście na publicznym IP. Choć nie musi być stałe. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  15. gonzul

    Witam Serdecznie

    Nie zastanawiaj sie, kupuj takiego na jakiego cię stac Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk