Recent Content by hawkers

  1. H

    Pomoc QNAP Shoutcast SSL

    Ustawienie na qnapie shoutcasta z ssl tutaj tutorial: Shoutcast SSL - Shoutcast QNAP SSL
  2. H

    Pomoc Problem z klasyfikacją video w videostation

    Może ktoś wie jak ustawić klasyfikacje mediów w VideoStation.Wpisuje nowa kategorie i pisze akcja zakończona niepowodzeniem.Nie mogę dodać też folderu multimediów taki sam komunikat.Robie ot na koncie admina.Potrzebne mi to bardzo a nie wiem jak sobie poradzić z tym.Nie wiem w czym problem...
  3. H

    Pomoc Kodowanie SMB dla Folderu

    Mam problem bo nie wiem jak włączyć kodowanie SMB dla folderu jest zaznaczone na szaro nie ma opcji wlączenia,jak to uruchomić? Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0299Build 2017 Model serwera: QNAP TS-251
  4. H

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Dziala i hula miałem złe ustawienia sieci.Ustawiłem DMZ i przekierowałem porty na maszynie wirtualnej i zapętlało, co chwile traciłem neta,po wyłączeniu DMZ wszystko wróciło do normy,nowy sofcik super.
  5. H

    Pomoc Jak poprawnie przekonfigurować interfejs by nie było problemu z siecią w firmware 4.3.2.

    Opiszę problem.Wgrałem firmware 4.3.2 uruchomiłem virtualna stacje,postawiłem dwa systemy Xubuntu i windows xp. Na windows xp stał serwer shoutcast v2 i winamp z wtyczka shoutcast dsp.Chodzilo mi o postawienie serwera shoutcast z autopilotem, dodatkowo podlączyłem karte dzwiekowa na usb.System...
  6. H

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Skoro przekonfigurowanie interfejsów coś poprawia to co dokładnie przekonfigurować i w jaki sposób?
  7. H

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Pochwaliłem za dzialające w końcu karty muzyczne na usb,ale rozwalilo mi calkiem sieć. Co kilka minut na nowym sofcie rozłączało mnie z neta,sieć wariowała, myślałem że to może wina kary sieciowej lub routera,a okazało sie że wina firmware. Po powrocie do firmware 4.2.2 wszystko wróćiło do...
  8. H

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Muszę pochwalić nowy soft,wcześniej jak podłączałem karty dzwiekowe na usb to maszyna wirtualna i caly nas się zawieszał,teraz systemy w wirtualnej maszynie widza karte i nie wieszają się,w koncu mozna korzystać z kart dzwiękowych na usb, mam nadzieję że nadal na każdym sofcie będą działać...
  9. H

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    A wiadomo czy icestation będzie działać na nowym firmware albo będzie nowa paczka z icestation?Bo jesli takiej możliwości nie będzie to chyba zostaje na starym firmware...
  10. H

    Pomoc Transmission nie można się zalogować

    Testowane na aktualizacji 4.2.2 Build 2016/08/23 oraz 4.2.2 build 2016/09/01 Od razu po aktualizacji można się zalogować do transmission, ale kolejne razy kończą się na ciągłym ładowaniu strony transmission. Nowsze wersje transmission w ogóle nie pozwalają się zalogować. Próbowałem już...
  11. H

    Pomoc Citadel serwer mailowy problem z uruchomieniem

    Problem rozwiązany,wystarczyło włączyć ipv6,nie miałem włączonego i temu nie działało.Włączyłem restart serwera i hula wysyła pocztę i odbiera.
  12. H

    Pomoc Citadel serwer mailowy problem z uruchomieniem

    Przecież napisałem że zamiast strony która ma się wyswietlić po kliknięciu w aplikacjach otwórz pojawia się to co podałem wczesniej.Tylko komunikat i nie wyswietla strony z konfiguracją.Co mam jeszcze dodać?
  13. H

    Pomoc Citadel serwer mailowy problem z uruchomieniem

    tutaj wynik działania: PID Uid VmSize Stat Command 1 admin 620 S init 2 admin SW [kthreadd] 3 admin SW [ksoftirqd/0] 5 admin SW< [kworker/0:0H] 7 admin SW [migration/0] 8 admin SW [rcu_bh] 9 admin...
  14. H

    Pomoc Citadel serwer mailowy problem z uruchomieniem

    Mam problem z uruchomieniem citadel.Instaluje się poprawnie ,włączam przekierowuje na stronę i nic się nie wyswietla oprócz błędu: i pod spodem read more klikam na read more i pokazuje taki tekst: Nie wiem w czym problem tak jakby cos blokowało tą stronę lub był brak dostępu. Wersja...
  15. H

    Pomoc Qnap TS-251 jaka karta dzwiękowa pod OceanKTV?

    Zaktualizowałem firmware do poniższej wersji i pojawiła się opcja karaoke OceanKTV.Dźwięk jest ale nie mogę podłączyć mikrofonu bo w tej wersji qnapa nie ma takiego wyjscia.Pomyslałem o karcie dzwiękowej mam od słuchawek creativa.I na kodi działa jest wyjscie dzwieku na sluchawki...