Recent Content by HISTORIAE

  1. H

    Artykuł Netbak PC - zrób kopie zapasową w całej firmie komputerów PC i Windows Server - ZA DARMO!

    Dzień dobry, jak dołączyć do tej prezentacji o godz. 16.00? Pozdrawiam.
  2. H

    Pomoc Program do jednostronnej synchronizacji bez ponownego backupu.

    Wracając do kwestii 260 znaków. Wyłączyłem to ograniczenie w Windowsie - sprawdziłem i pomiędzy dyskami komputera teraz kopiuje się wszystko 1:1 nawet jeśli są długie ścieżki, ale na QNAPa nadal nie można skopiować plików i katalogów ze ścieżkami ponad 260 znaków. Po prostu są one pomijane i...
  3. H

    Pomoc Program do jednostronnej synchronizacji bez ponownego backupu.

    1. Ok. sprawdzę. 2. ... 3. Kopiuję przez NetBak Replicator gdzie nie widzę prędkości, a to co wstawiłeś powyżej to wizualizacja z Windowsa, jakby się kopiowało pomiędzy dyskami w komputerze. Kurcze, chyba teraz załapałem. Czyli najpierw robię sobie normalnie kopię tych 3 TB z komputera na QNAP...
  4. H

    Pomoc Program do jednostronnej synchronizacji bez ponownego backupu.

    Uprzejmie dziękuję za odpowiedź. Sprawdzę ten Syncovery. 1. Nie musi cały czas przegrywać 3 TB, tylko jak robię pierwszy backup całości wybranych katalogów to tyle jest, albo jak zmieniam zaznaczenie które katalogi ma aktualizować, to też potem przerabia bezsensownie raz jeszcze całość (czyli...
  5. H

    Pomoc Program do jednostronnej synchronizacji bez ponownego backupu.

    Dzień dobry. Mam QNAP TS-251B i korzystałem z niego wykonując na niego backup z komputera programem NetBakReplicator. Niestety program ten, albo też możliwości samego QNAPa nie spełniają moich, myślę, że prostych potrzeb. - Jak ustawić automatycznie i okresowo (np. co 6 lub 12 czy 24 godz.)...