Recent Content by jacek0226

  1. jacek0226

    Pomoc Surveillance Station i logitech c310

    a.. czyli się nie da :-( szkoda że wcześniej nie wiedziałem bo specjalnie kupiłem tą kamerkę. no nic. dzięki
  2. jacek0226

    Pomoc Surveillance Station i logitech c310

    sprawdzę później bo zapodałem teraz kopiowanie 750 GB danych na qnapa i nie chcę go teraz dotykać :-) dam znać jak poszło z tą kamerką. No tak, na QUSBCam działa. Tylko teraz pytanie jak zrobić żeby obraz był nagrywany - najlepiej z detection ? możne ktoś pomóc ?
  3. jacek0226

    Pomoc pilot czy myszka

    poradziłem sobie programem qremote :-) teraz walczę żeby mi obraz wyświetlał na całym ekranie bo mam obcięty:-( utknąłem na Regulacji proporcji: Zmień prostokąt w idealny kwadrat ;-) muszę to jeszcze dopracować. xbmc remote nie udało mi się połączyć z serwerem, ale i tak dzięki za pomoc...
  4. jacek0226

    Pomoc pilot czy myszka

    zainstalowałem Official XBMC Remote for Android Pytanie: jaki jest standardowy port do xbmc? taki jak do NAS 8080 ? nie zmieniałem portów. ale nadal nie mogę się połączyć :-(
  5. jacek0226

    Pomoc pilot czy myszka

    chciałem przetestować tą aplikację Yatse, zainstalowałem kodi, xbmc też mam zainstalowane, ale nie wiem jak to włączyć. qnap TS-451 podpięty przez HDMI do TV - TV wyświetla panel admin - "Please select a Turbo NAS account to log in." nie wiem co dalej :-( myszki i klawiatury jeszcze nie...
  6. jacek0226

    Pomoc pilot czy myszka

    @Paweł Tołoczko, mam właśnie myszkę Mysz Logitech M510 i klawiaturę K360, jak je zainstalować ?
  7. jacek0226

    Pomoc pilot czy myszka

    witam, jestem nowym użytkownikiem i nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź na mój problem. podłączyłem qnapa do TV po HDMI - ale nie wiem czym sterować ? jak podłączyć pilota czy myszkę, klawiaturę ? możecie podrzucić jakiś temat do poczytania jak to zrobić ?
  8. jacek0226

    Pomoc Surveillance Station i logitech c310

    no nie widzę w specyfikacji ONVIF :-( HD Webcam C310 - Logitech PL chyba ją sprzedam i kupię jakąś co działa od "kopa"
  9. jacek0226

    Pomoc Surveillance Station i logitech c310

    hmm.. rozumiem że jeżeli jej nie ma w kreatorze wyboru to qnap jej nie obsłuży ? czy trzeba dograć jakieś sterowniki do tej kamerki ?
  10. jacek0226

    Pomoc Surveillance Station i logitech c310

    Witam, nie mogę sobie poradzić z zainstalowaniem kamerki C310. Kamerka podpięta przez USB do TS-451, ale nie wyszukuje jej, nie mogę tez dodać z listy bo nie ma tam kamerek logitecha:-( Czy da się doinstalować sterowniki dla tej kamerki? i do razu zapytam jak to zrobić. hello! pomoże ktoś ? jak...
  11. jacek0226

    Pomoc Photo Station - problem

    ja mam tak: nie ma tam nic o wyłączeniu miniturek
  12. jacek0226

    Pomoc Photo Station - problem

    chyba mam zaćmę:-( nigdzie tego nie mogę znaleźć. mam 4.1.2 w menadżerze stacji nie ma takiej opcji. możesz doprecyzować gdzie to dokładnie jest ?
  13. jacek0226

    Pomoc Photo Station - problem

    mam to samo:-( Podbijam pytanie:
  14. jacek0226

    Pomoc TS-451 gdzie sprawdzić jaki jest system plików na dysku ?

    rozumiem że ext3 ? [~] # mount | grep "^/dev" /dev/md9 on /mnt/HDA_ROOT type ext3 (rw,data=ordered) /dev/mapper/cachedev1 on /share/CACHEDEV1_DATA type ext4 (rw,usrjquota=aquota.us er,jqfmt=vfsv0,user_xattr,data=ordered,delalloc,noacl)...