Recent Content by Jacek88888

  1. J

    Pomoc Połączenie z dyskiem z sieci zewnętrznej

    W załączniku. Nie mam publicznego adresu IP, który właśnie zamówiłem u swojego usługodawcy. Myślę, że w przeciągu kilka dni będę go posiadał. Mam jeszcze jedno pytanie przy konfiguracji openVpna w formule przy remote wpisuję właśnie swój publiczny adres IP ? client dev tun script-security 3...
  2. J

    Pomoc Połączenie z dyskiem z sieci zewnętrznej

    Qnap podłączony bezpośrednio do Thomsona. Konto aktywowane.
  3. J

    Pomoc Połączenie z dyskiem z sieci zewnętrznej

    Tak uzupełnieniem porty i nadal nie mogę zrealizować połączenia.
  4. J

    Pomoc Połączenie z dyskiem z sieci zewnętrznej

    A te porty, gdzie mam dokładnie wpisać ?Tak uzupełnieniem porty i nadal nie mogę zrealizować połączenia.
  5. J

    Pomoc Połączenie z dyskiem z sieci zewnętrznej

    Rozumiem, że porty, które mi przesłał QNAP to te, które załączyłem na zdjęciach ? W którym miejscu mam dokładnie wpisać te porty ?
  6. J

    Pomoc Połączenie z dyskiem z sieci zewnętrznej

    Witam, Na Thomsonnie nie mogę ustawić UPnP. Czy mam jeszcze jakąś możliwość podpięcia się do dysku spoza sieci lokalnej ?
  7. J

    Pomoc Połączenie z dyskiem z sieci zewnętrznej

    Witam, Próbuje się połączyć z swoim dyskiem z sieci zewnętrznej, przez laptopa jak zaznaczyłem na schemacie. Niestety wpisując nazwę mojanazwa.mygnapcloud.com ciągle wyskakuje brak możliwości połączenia. Czy w pierwszym routerze też muszę ustawić przekierowanie portów ?
  8. J

    Pomoc OpenVpn qnap

    Zrobiłem screen konfiguracji routera 8level wrt-150smart.
  9. J

    Pomoc OpenVpn qnap

    A jak to sprawdzic czy port jest dobrze przekierowany ? Jestem laikiem w tej dziedzinie, wiec za kazda rade bede wdzieczny.A tak wygląda konfiguracja mojego routera ...
  10. J

    Pomoc OpenVpn qnap

    Witam, Od dłuższego czasu próbuję skonfigurować swojego qnapa TS-212P. Mam problem z połączeniem się z OpenVpn. Czynności jakie wykonałem po kolei: -> Instalacja OpenVpn -> zapisanie pliku konfiguracyjnego z QNAP -> przekopiowanie certyfikatu ca oraz openvpn do katalogu config -> przy próbie...