Recent Content by jagiel

  1. jagiel

    Pomoc TRACCAR problem z komunikacją.

    nie no inne :) najlepsze że postawiłem serwer traccara na windows (zmiana przekierowania portów) i jest ok, tylko na qpapie się kaszani
  2. jagiel

    Pomoc TRACCAR problem z komunikacją.

    wszystko śmiga tylko mam problem przy dwóch urządzeniach, oba na samsungach a3, podłączone jednocześnie śmigają. podłączone jednocześnie oba (na jedym koncie, na dwóch, nie ma znaczenia) zachowują się tak że urządzenie jedno jest online drugie offline, i to urządzenie online co chwila jest w...
  3. jagiel

    Kamery IP tajwańskiej firmy Yudor - 50 PLN netto

    mozesz w skrócie róznice między nimi? działają one z home assistant? znalazłem coś takiego :) one są z wkładkami rj45 i z zasilaczami gotowe do działania czy sama kamerka?
  4. jagiel

    czesc!

    hi
  5. jagiel

    Pomoc virtualization station 3.0 - ładowanie

    zmień przeglądarkę, u mnie czyszczenie cache też pomaga
  6. jagiel

    Czy macie pomysł co zrobić, żeby nie było...

    chyba tego nie przeskoczysz, jedyne wyjście na wifi to kupno modemu N (ja tak mam, macbook powinien mieć karte wifi n) i masz transfer kolo 4-6MB/s, albo kabel 10-12MB/s, potestuj jeszcze połączenie pod FTP (działa szybciej wg moich obserwacji niż normalna sieć)
  7. jagiel

    QGet - dlaczego procenty postępu maleją?

    wydaje mi się że tu chodzi o weryfikację pliku, pobiera ileś MB, a później sprawdza sumy kontrolne czy weryfikuje dane po prostu i jak coś jest źle to wyrzuca fragment i szuka od początku
  8. jagiel

    Instruktaż/Tutorial Serwer poczty: XMail+PHPXmail lub Devocot+Roundcube

    Panowie, kto ma byc wlascicielem folderow temp i logs? wszystko mi konfiguruje a tego nie wiem jak ominac ;( Check config files main.inc.php: OK db.inc.php: OK Check if directories are writable Roundcube may need to write/save files into these directories temp/: NOT OK(not writeable for the...
  9. jagiel

    Pomoc TS-439 i TS-239 i lokalizacja Qrecordings

    a nie mozesz skasowac folderu Qrecordings i podlinkowac z innego dysku z taka sama nazwa?
  10. jagiel

    Pomoc TS-109 Sharing

    Panowie, ma ktoś skompilowany usbserial.ko i pl2303.ko pod 2.6.33.2??
  11. jagiel

    Pomoc TS-109 Sharing

    Panowie, temat podnoszę :D podpięta przejściówka com-usb, jak widać bez sterowników cat /proc/bus/usb/devices T: Bus=01 Lev=02 Prnt=02 Port=03 Cnt=02 Dev#= 4 Spd=12 MxCh= 0 D: Ver= 1.10 Cls=00(>ifc ) Sub=00 Prot=00 MxPS=64 #Cfgs= 1 P: Vendor=067b ProdID=2303 Rev= 3.00 S...
  12. jagiel

    QNAP + IceStation + karta usb muzyczna -> amplituner?

    Panowie, może za dużo kombinuje ale kto nie kombinuje to ... wiadomo :) odpaliłem IceStation, śmiga po necie lokalnie i w ogóle super, ale moje pytanie: czy da się wyjść z tym audio z QNAPa na amplituner (pioneer bez lan, wejście jack ewentualnie działa), może jakaś karta muzyczna usb do QNAPA i...
  13. jagiel

    Potrzebna płyta z oprogramowanie do TS-101

    nie wiem co konkretnie z niej potrzebujesz, ale do instalacji to na qnap.com masz najnowsze firmware i oprogramowanie do znajdowania qnapa itd. pozdro, płytki nie mam jakby co :) mam do TS-110
  14. jagiel

    Qnap TS-109 TwonkyMedia nie widzi wszystkich plików

    ja bym sprawdził uprawienia, tak samo miałem jak podmontowywałem katalog /share/mp3 pod /Qmultimedia, (ln -s /share/mp3 /Qmultimedia ) po zmianie uprawnień wszystko się pojawiło Panowie, inne pytanie, czy ThonkyMedia potrafi streamować radio po internecie do np vlc czy winampa? tzn czy umie...
  15. jagiel

    katalogi

    zobacz uprawnienia