Recent Content by jarema34

  1. jarema34

    Pomoc HD station

    Witam! mam nietypowy problem z odtwarzaniem filmów w HD station bez różnicy czy w kodi, hd player, YouTube w trakcie odtwarzania dynamicznych scen pojawia się poziomy u góry ekranu, sprawdzałem wszystkie tryby odświeżania to przy niższych wartościach pas pojawiał się na środku ekranu ale jak...
  2. jarema34

    Pomoc TS-253A RAM

    Witam! czy pamięć Kingston DDR3L 4GB 1600 CL11 będzie współpracować z moim ts-253a. Już sprawdziłem, jakby co to 2x CRUCIAL 4GB DDR3L- 1600 SODIMM 1.35V CL11 działa rewelacyjnie.
  3. jarema34

    Pomoc Serwer Minecraft

    Witam! Chciałbym dzieciakom zrobić serwer minecraft w container station ale kompletnie nie wiem jak to zrobić bardzo bym prosił o jakąkolwiek pomoc. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Model serwera: QNAP TS-253A
  4. jarema34

    Pomoc Funkcja sleep

    Witam Panowie! mam pytanie odnośnie funkcji (sleep), czy jest możliwe użycie jej z poziomu przycisku na obudowie czy tylko z poziomu zarządzania lub aplikacji mobilnej dodam że wybudzanie działa doskonale po użyciu jakiegokolwiek przycisku od pilota Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0411...
  5. jarema34

    Pomoc Qnap photo station na tle S

    Także od niedawna mam sprzęt Qnap TS-253a wszystko chodzi super jest bardzo wydajne ale odnośnie Photo Station to niestety powiem tak u S ma moim starym DS 109 FW 3.2 było sensowniej to rozwiązane.