Recent Content by jarsonek78

  1. jarsonek78

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    Ja bez problemu łączę się z twoją kamerka, no ale bez hasła nic nie sprawdzę Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  2. jarsonek78

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    A spróbuj w SS w obydwoch portach zamiast 8000 wpisać 80. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  3. jarsonek78

    Pomoc ts-251 i monitoring

    Ja mam TS-251+ 4gb ram, 2 dyski przeznaczone do monitoringu i dwie kamery IP hikvision i wszystko działa bez problemu. Monitoring działa non stop i jak oglądam w tym czasie film nic się nie zacina, wszystko idzie płynnie. Jak tylko działa monitoring i nie korzystam z żadnych innych funkcji...
  4. jarsonek78

    Pomoc Wirtualka na ts-251+

    Szczerze, tak z czystej ciekawości chciałem zobaczyć jak to działa. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  5. jarsonek78

    Pomoc Wirtualka na ts-251+

    A jak rozszerze pamięć do 8gb to będzie ok? Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  6. jarsonek78

    Pomoc Wirtualka na ts-251+

    Chciałem sobie zrobić wirtualke Windows 7. Mam 4gb pamięci a mimo to nie chce mi ruszyć instalacja. Pokazuje się komunikat: Za mało pamięci, aby wykonać operacje. Wymagania maszyny wirtualnej: 4096mb/obecnie dostępne: 3072(11). W czym tkwi problem. Dodam że się dopiero wszystkiego uczę...
  7. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Panowie jaki UPS do mojego NASA będzie najlepszy? Nie ukrywam że wolałbym coś tańszego. Ostatnio bardzo często wyłączają prąd w mojej okolicy. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  8. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Jest najnowsze. Jeśli chodzi o nagrywanie wszystko ustawialem w qnapie natomiast w kamerze tylko zdarzenia i alarmy. Może w kamerze trzeba ustawić gdzie ma nagrywać a nie w serwerze, może się to gryzie i dlatego restartuje. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  9. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Witam. Jakoś udało mi się ustawić nagrywanie z kamery na serwer i już nie nagrywa non stop wieczorem, chociaż i tak często. Ale mam inne pytanie, bo skoro chciałeś mi pomóc w ustawieniu monitoringu to może znasz się coś na kamerach hikvision? Mam taki problem, od kiedy ustawiłem nagrywanie na...
  10. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Mam jeszcze takie pytanie, czy trzymając na serwerze kopie gier da się je odpalić na ps3? Dokładnie chodzi mi o to czy ps3 połączy się jakoś z serwerem. Ps3 oczywiście przerobiona. I jeszcze jedno, czy jest tak możliwość jak odpaleniu gier na xbox 360 z serwera który nie jest w tej samej sieci...
  11. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Jeszcze spróbuję coś pokombinować i jak nic mi się nie uda to się odezwę i spróbujemy razem. Tylko chyba będę musiał zrobić najpierw format laptopa bo strasznie zamula. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  12. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Harmonogram i wszystko inne mam dobrze skonfigurowane. W dzień nagrywa tylko kiedy wykryje ruch, natomiast w nocy cały czas nagrywa. Kamera ma wbudowane diody podczerwieni czy jak to się tam nazywa a poza tym żadnego dodatkowego oświetlenia nie ma. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  13. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Mam problem z monitoringiem. Kamera Hikvision. Ustawione mam nagrywanie przy wykryciu ruchu i w dzień wszystko jest ok. Natomiast w nocy nagrywa cały czas. Nie mam pojęcia co i jak ustawić żeby w nocy nagrała tylko podczas wykrycia ruchu. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  14. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Chodziło mi o to że jakbym miał monitoring na zewnętrznym dysku czy pozostałe się uśpią. Z tym resilio jakoś sobie nie mogę poradzić, nie ogarniam go. Chciałem zrobić kopię jednego dysku na drugim ale jakoś nie potrafię. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  15. jarsonek78

    Pomoc TS-251+ pomocy w konfiguracji

    Zainstalowałem aplikacje do kopii Resilio Sync, którą polecasz ale jej nie ogarniam (za słaby angielski). Jeśli chodzi o monitoring, czy jest sens podłączania zewnętrznego 2,5" dysku do zapisu obrazu, czy oszczędzę w ten sposób dysk zainstalowany w serwerze, czy zaoszczędzę w jakiś sposób na...